Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lego ninjago,5. évad. LESZ?

DarkKnight kérdése:

Lego ninjago,5. évad. LESZ?

Figyelt kérdés
Mert a 4.évad végén Sensei Garmadon feláldozta magát, hogy az anacondrai tábornokok véget vessenek a csatának, de a legvégén jött egy füstfelhő és volt benne egy fekete-zöld szer alak (nem tudom, nem láttam valami jól, de szerintem Garmadon volt az). Ezt csak folytatni kell nem? Valaki hallott erről? Nagyon remélem, hogy lesz, mert szerintem tök jó sori :)

2015. ápr. 5. 14:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
nem tudjátok hol lehet megnéz az 5.évad részeit magyarul vagy más nyelven? Minden hol csak 48.részig találom más nyelven.
2015. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tuzti1222 válasza:
Új ninja! Nya lesz a víz mestere,Cole a 48.részben szellem lesz,Lloydból kifog szállni morro és ronint fogja megszállni,de nem biztos! az 51.részig láttam mindent,és 47. részig magyarul láttam.Alig várom az 52. részt! :)
2015. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szepesi Csillag válasza:
Már van magyarul az indavideon.
2015. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja, most már én is nézem. Nagyon jó és én még csak a 5. évad 7. részéig láttam, és már várom a nyolcadikat, de elég lassan kerül fel a netre. Cartoon Networkom meg nincs, na nem baj, majd várok. És hajrá Nya! :D
2015. júl. 12. 17:32
 15/17 Tuzti1222 válasza:
A cartoon networkon most kezdődött újra a 2.évad úgyhogy sokat kell várnunk! :( De aki nem látta a cartoon networkon,annak sokat kell várnia az biztos!
2015. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 séllei lászló válasza:
Bocs hogy ilyen későn válaszolok,de én már végig láttam! :D Cole is szellem lesz, és megtanulják az Airjitzu technikát.röviden ennyi .
2015. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 SzAdaGames válasza:
Már a 6.évad is elindult! Magyar nyelven már 4 rész ki is jött! A következő 2-ő 2016. 04. 22-én jön ki!
2016. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!