Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rémségek cirkusza c. film...

A Rémségek cirkusza c. film elbírná a folytatást?

Figyelt kérdés
Jó pár éve az egész sorozatot elolvastam, szóval tudom miről szól csak úgy megnézném filmen is. Szerintem sikert aratna, mint akció-horror.

2015. ápr. 5. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a filmet megnézni kész kínszenvedés volt. Inkább egy komédiát sikerült gyártani a könyvhöz. Folytatást csinálni hozzá kész bűntény lenne xD
2015. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a film valami kegyetlenül rossz volt. Bevallom őszintén én nem bírtam végignézni. Pedig a könyveket nagyon szeretem.

Ha picit utánaolvasol neten, te is rájössz, hogy az első rész hatalmas bukás volt. Szóval sajnos nem bírná el a sorozat a folytatást, mert az emberek kapásból nagyon szkeptikusan állnának hozzá.

Viszont a könyvsorozatból sokkal többet is ki lehetett volna hozni. És tényleg nem ártana valami pörgős akció-horror a népnek a sok szerelmetes vámpír mellé.

2015. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha képesek lettek volna komolyan venni a könyvet és nem lebegett volna a szemük előtt a korhatárkarika meg az indokolatlan nyáladzás, talán tudtak volna csinálni egy olyan első részt, amit (szigorúan a könyvek alapján) folytatni lehetne, de így remélem, hogy senkinek nem jut eszébe, vagy ha igen, az illetőt addig rugdossa egy csapat megvadult mezitlábas vámpír, amíg el nem felejti.
2015. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!