Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi földönkívülis film...

Egy régi földönkívülis film címét keresem! Nagy fejtörést okozó kérdés a filmmániások részére. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Régen láttam már, kb 10-15 éve. Pontos történetre sajnos már nem emlékszem, csak részletekre. Azt tudom, hogy a film egy erdőség szerű helyen játszódik és valamiféle katonai, vagy inkább fegyveres csapat van benne, akikből azt hiszem egy férfi és nő éli túl. Volt még benne fehér köpenye tudós csávó és azt hiszem láthatatlanná tudni váló idegenek (NEM A PREDÁTOR!):) Ami biztos, hogy az egyik fegyveres csóka úgy hal meg, hogy egy alagúton keresztül akarnak elmenekülni és a sötétségben az egyik idegen lesből megöli a balféket. Tudom ez így nem túl sok, de aki tud segíteni azt megtehetné. Sajnos hiába kerestem mindenhol, de nem találtam. :(

2015. ápr. 6. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
X-TRO valamelyik része .
2015. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is Xtro. Nem az első, az biztos. A többit (talán még kettő van) nem láttam, de olvastam róla, és rémlik valami ilyesmi.
2015. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, szerintem az X-TRO harmadik része. Huh, milyen reták film. :)
2015. ápr. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!