Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nezi meg valaki rajtam kivul...

Nezi meg valaki rajtam kivul az egyszer volt hol nem volt cimu sorozatot (once upon a time)? Eddig minden reszet lattam es a napokban talatam ra az egyszer volt hol nem volt csodaorszagbanra.

Figyelt kérdés
Viszont nem ertem,hogy ha a vegne Anastasia el es egyutt vannak Kor Bubival(Will Scarlettel)akkor az egyszer volt hol nem voltban,hogy jon ossze Will Bellel?Mi fog tortenni veluk?Ki derult mar,csak elkerulte a figyelmemet?

2015. ápr. 7. 11:25
 1/4 eb07 ***** válasza:
Én is nézem, bár még csak a második évadnál járok. 15L
2015. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nézem. Will a végén tényleg összejött Anastasiával, de végül mégsem kapták meg a boldog befejezésüket, így került Storybrook-ba. Az, hogy miért is váltak végül külön nem derült ki, de a készítők szerint nagy esély van rá, hogy a következő (ötödik) évadban ezt is megtudjuk.
2015. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Természetesen nem vagy egyedül csak van aki nem válaszol az ilyen kérdésekre, mivel ha megnézed azon az oldalon a videó alatt a megtekintések számát akkor kikövetkeztetheted hogy nem csak Te nézed azt a sorozatot. Én is nézem. Bár már befejeztem a 4. évadot is nem nagyon értem a kérdésedben azt, hogy ki jön össze kivel. légyszi leírnád úgy hogy értsem, mert nem nagyon tudom h ki az az Anastasia meg gondolom az KörBubi szeretne lenni. Nem tudjuk (legalább is egyenlőre nem) hogy hogy jön össze Belle Skarlát Will-lel. Ők szétmentek egyszerűen. Csak azt sem tudjuk hogy hogyan. A 4. évad vége az h Zörgőfürge haldoklik és ezért a varázsló tanonca kiszívja a szívéből a gonoszságot a süvegbe de az elszabadul és ezért Emma feláldozza magát ( azért, mert a sötétség, pontosabban a Sötét úr/Dark lord sötétsége csak úgy marad meg ha azt egy testhez kötik és ezt egy tőrrel irányítják. amúgy ez egy szívós kis jószág.) így ő lesz a sötét úr/höly és az ő neve lesz a tőrön
2015. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves előző! Tessék kiírni hogy SPOILER!!! >< én már mind a 4 évadot befejeztem, és a Wonderlandet mostanság akarom elkezdeni. De aki eeesetleg nem látta még az utolsó részt, annak ne tessék már lelőni a legnagyobb csattanót :/
2015. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!