Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ment regebben (ugy ket eve...

Ment regebben (ugy ket eve nyaron) az m1-en egy sorozat, huszoneves fiatalokrol, akik filmet forgattak a cime mintha hasonlitott volna a webberek szora, de igy mar kerestem es nem talaltam?

Figyelt kérdés
Meg arra emlekszem,hogy volt benne egy srac akit Adamnak,hivtak, volt egy huga,meg volt baratnoje,aki aztan osszejott Adam legjobb baratjaval,aki punk volt.Es benne volt meg a szoke haju csaj a magannyomozokbol(talan Bettinek hivjak),ebben a sorozatban Katicanak hivtak,talan.Nem sok,de remelem tudtok segiteni.A valaszokat elore is koszonom
2015. ápr. 7. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!Bearanyoztad a napomat!Mar legalabb egy eve kerestem(na jo,persze nem minden nap)most megvan a programom a delutanokra.
2015. ápr. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!