Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket már néha nem idegesíte...

Titeket már néha nem idegesítenek egyes animéknek a főszereplői?

Figyelt kérdés
Komolyan néha annyira idegesítő egyes anime karakterek,ha fiú a főszereplő általában annyira gyenge,hogy egy kézlegyintéstől elájul.Olyan szinkron hangja van mint egy lánynak.Meglát egy félig meztelen lányt és mondja forduljon el stb -.-". Ne értésétek félre nem azt akarom hogy az ecci legyen hentai csak már szánalom.Hogy egyes karakterek olyan erősek mint a bivaly,a másik meg alig bírja el a táskáját.
2013. máj. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyébként, engem is szoktak idegesíteni, van, hogy a fiú főszereplő, de van, hogy a lány... pfuj, pl. az, amit a legutóbb néztem, csak annyira ne tett rám jó benyomást, hogy elfelejtettem a címét is; vagy a K... Blöööeeee.

Szóval, de szoktak. Nagyon is.

2013. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-es ment a zöld kéz:) nem rengeteg volt már ilyen,már el is felejtettem a nevüket:D Tegnap néztem egy animét az első részei nagyon jó volt egy csapat harcolt a tiszteletért még nagyon messze jártak a legjobb harcosoktól,hirtelen az egyik részbe mindenki behódolt nekik.Az utolsó pár részt csak végig tekergettem :D
2013. máj. 4. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Most Yuki-ra gondolsz a Mirai Nikki-ből?

Mert szerintem elég szánalmas egy csóka...

2013. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó dehogynem... Sok anime tele van idióta szereplőkkel... Szerintem mindenkit idegesít valaki valamelyik anime -ből...
2013. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De! xD Amikor ilyen kis balf*szok az annyira.. uhh... -.-"

Viszont engem nem a fiu idegesit, hanem azok az irto vekony hangu lanyok akik nagyon szegyenlosek, es veeeletlenul pont mindig nekik libben fel a szoknyajuk a fiu elott, ok esnek ra/rajuk esnek, vagy veszi eszre oket valaki furdes kozben amire jon a szokasos sikitas meg a pofon.


Ja es semmit nem tudnak altalaban, csak szomorkodos fejet vagni meg a foszereplo nevet nyogdecselni... de reszenkent legalabb 50x.

2013. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!