Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet az a film,...

Melyik lehet az a film, amelyben Gerard Depardieu és egy másik akkoriban híres színész botrányfilmje volt, mivel erősen megjelent benne a szexualitás?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki volt a másik színész de annyi biztos, hogy Depardieu pályája kezdeti szakasza és nagy port vert fel. A másik fontos elem az állandóan úton levés. Régebben a magyar televízió is műsorára tűzte. Már keresem egy ideje de nem találom.
2015. ápr. 12. 00:45
 1/5 anonim válasza:
Erről eszembe jutott egy film.. De nem hiszem,hogy Depardieu játszott benne ... Abban is folyton úton voltak,vagyis sokat.. És homoszexuálisok voltak. Két híres költőről szólz,francia impresszionistákról ha jól emlékszem... Beaudelaire, Rimbeau.. Ha jól írtam...
2015. ápr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A második korrekcióra szorul Rimbaud. Valóban nem erre gondoltam. Remélem nem baj, hogy javítottalak.
2015. ápr. 12. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Huszadik század

[link]

2015. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valóban ez lesz az. Pedig általában emlékszem a filmcímekre. Ez egy kicsit másfajta szerep Depardieu-tól mint a megszokott.
2015. ápr. 12. 12:04
 5/5 anonim válasza:

Igazán nem baj,hogy javítottál.. Nem voltam biztos benne,hogy jól írtam :)

Első voltam :)

2015. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!