Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A TVben láttam pár éve egy...

Dorcsa kérdése:

A TVben láttam pár éve egy filmet és nem nagyon emlékszem rá, csak néhány részletre, és persze a címe sem jut az eszembe. A történet alapján, hátha ismerős valakinek, és legalább valamelyik szereplőre emlékszik?

Figyelt kérdés
A film egy párról szólt, akik szakítottak, de mégis valamilyen okból egy házban kellett élniük és mindenféle módon keresztbe tettek egymásnak. Pl a tipikus "samponos dobozba mást teszek" trükköt is eljátszották. Emlékszek még, hogy a csajnak volt egy kövér macskája, amit a csávó nem szeretett, legalábbis úgy csinált, de megszerette a macskát végül, csak a csaj nem tudott róla. Egyszer egy hídon voltak és a pasi úgy csinált mint ha ledobta volna a macskát, de kötelet kötött rá, csak a csajt akarta megijeszteni. Párszor kibékültek úgymond egymással, de ez is csak egy csel, átverés része volt. A végén, amikor a pasas tényleg békülni akart, a csaj nem hitt neki, bekötötte a szemét és egy üres moziba kérte meg a kezét, de a gyűrő a tengerben kötött ki, aztán mégis összejöttek. Vagy valami hasonló, én így emlékszek. Csak az írjon, aki tényleg segíteni akar vagy tud! Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 14. 20:23
 1/1 anonim válasza:
100%
Lehet hogy a Szakíts ha bírsz c. filmre gondolsz. Ott is szakítanak, de a közös házukat nem hajlandóak átadni a másik félnek. Amúgy Jennifer Aniston az egyik főszereplő:)
2020. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!