Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik a legjobb szuperhősök?

Kik a legjobb szuperhősök?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a véleményetekre nekem is megvan az enyém majd leírom . Három szuperhőst kellene megszavaznatok három kategóriábol indoklással ha kérhetem :)

1 Valódi szuper erővel nem rendelkezik .

2Valódi szuper erővel rendelkezik

3.Mágikus erővel rendelkezik


Az nekem mindegy hogy marvel vagy dc hősöket mondtok vagy egyiket sem . Csak a véleményetekre vagyok kiváncsi :)



2015. ápr. 15. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Ironman

2. Thor(?)idk van e igazi szuper ereje vagy csak a kalapács miatt de imádom<3

3.Jane az xmen-ből:3

2015. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nehéz kérdés :D Nagyon sok kedvencem van a szuperhősök között, nehéz lesz csak egyet választani mindegyikhez :) De azért megpróbálkozok vele ^^


1. Vasember - Tony Stark annyira karizmatikus, hogy nem lehet nem szeretni :D :D Imádom minden hülyeségével együtt :) Na meg persze szuperhősnek sem utolsó :) :)


2. Charles Xavier - már gyerekként is nagy rajongója voltam a professzornak (amikor még csak rajzfilmben találkoztam vele) Nagyon tetszik a képessége, és a személyiségével is nagyon megfogott :) Az meg csak plusz pont, hogy szárnyai alá vette a mutánsokat :) Kiskoromban példaképként tekintettem rá :) A nagy Marvel mániámat is neki köszönhetem :D :D Az X-men: Elsők megjelenése után pedig abszolút kedvencem lett. A fiatal Charles is fantasztikus :D


3. Thor - nagyon tetszik az asgardiak világa, és Thor története (a képregényes és a filmes is) A szuperhősök között ő a legnagyobb kedvencem. ^^

2015. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

1. Amerika Kapitány és Vasember (nehéz dönteni)

2. Deadpool

3. Skarlát Boszorkány

2015. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ptlg225 ***** válasza:

1.Szerintem mindenki a Batman-t mondaná ,mert átlagban őt lehet látni szuper emberek mellett ,de nekem belegondolva a Punisher jönbe.Vagy talán a zöld lámpás is jó a gyűrűje olyan mint vasember páncélja belegondolva.

2.Olyan sok van nem lehet közülük dönteni ,talán a Sentry.

3.A világtól függ Dr.Strange vagy Dr.Fate rejtelmesek ,bölcsek és szinte bármire képesek az összes hős felnéz rájuk a saját világukban.DE ha erőről van szó akkor Thor vagy Shazam(marvel kapitány) mindketten isteni erővel rendelkeznek szó szerint nem kell elmondanom még egyszer.

2015. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ptlg225 ***** válasza:
Bocs az előző 3. ha keményről van szó akkor a Szellemlovas őt halandó meg se tudja ölni.Most mondjátok ,hogy nem király.
2015. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

1. Nightwing

2. Flash

3. Raven

2015. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 DarkKnight ***** válasza:

Ne tévesszen meg a nevem, nem DC hanem Marvel fan vagyok, csak ez a név jól hangzik. Sorrend:


1. Fekete özvegy, mert annak ellenére, hogy különösebb szuper ereje nincs, csak az az ügyesség, annak ellenére simán beleillik a Bosszúállókba, valamint a szörnyű múltja is megfogott, meg az egész nő egy rejtély.


2. Hát, ha Thort mondhatjuk úgy, hogy valódi szuper erővel rendelkezik, akkor ő. A filmje szerintem nagyon érdekes és szórakoztató, mindkettő nagyon tetszett. Képregényekből nagyon nem ismerem, de a film akkor is tetszik.


3. Na itt is az a baj, mint az előbb? Mert ha Groot mágikusnak számít akkor ő. Tetszik a karakter, a film, a képességek, meg az, hogy ÉN VAGYOK GROOT. Ha ő nem számít annak, akkor Doctor Strange, mert ő egy hatalmas mágus.

2015. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DarkKnight ***** válasza:
Na de most már leírod, neked mi?
2015. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Batman

2. Thor

3. Dr. Strange

2015. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Érted?? ***** válasza:
0%

1. Batman. Egyértelmű. Nem is értem azokat akik mást mondanak. Az ő karaktere a legemberibb. Egy nagy tragédiából táplálkozva az eszével menti meg a várost. Továbbá az ő karaktere a legvalósághűbb, nem úgy mint vasember...

2. Nehéz, talán Hulk. Szerintem nagyon kreatív az ő karaktere, hiszen, mind szoktunk idegesek lenni és ilyenkor átváltozhatunk olyan szörnyekké, mint hulk.

3. Ebből a témából nem ismerek sokat, de talán Raven. Tetszik az a kis emos karaktere :D

2015. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!