Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik a legjobb szuperhősök?

Kik a legjobb szuperhősök?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a véleményetekre nekem is megvan az enyém majd leírom . Három szuperhőst kellene megszavaznatok három kategóriábol indoklással ha kérhetem :)

1 Valódi szuper erővel nem rendelkezik .

2Valódi szuper erővel rendelkezik

3.Mágikus erővel rendelkezik


Az nekem mindegy hogy marvel vagy dc hősöket mondtok vagy egyiket sem . Csak a véleményetekre vagyok kiváncsi :)



2015. ápr. 15. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jujj ez nehéz :D írom ( nem sorrendben )

Raven

The Flash

Skarlát boszokány

Starfire

Miss martian ( és nem martian manhunter ;) )

2015. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és még mis M után még ott van

Terra

Cyborg

HawkGIRL

green lantern

Fekete özvegy

Hulk

Superboy

Aquaman

Artemis

Fürge

Kölyök/kid flash

Asszem ennyi

2015. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kár, hogy ilyen későn vettem észre ezt a kérdést :( De, ha nem baj, azért válaszolnék:

1. Vasember - Mindig is szerettem a karaktert, legalábbis filmen. Képregényt nem olvasok, nem igazán tudom beleélni magam. Nagyon szórakoztató karakter szerintem.

2. Pókember - Mióta Tom Holland játsza, nagyon megszerettem. Annyira illik hozzá a szerep, és olyan lelkes is. Hála neki, nem tudom nem szeretni a karaktert.

3. Dr. Strange - Csak 1-2 hónapja sikerült megnéznem a filmet, de nagyon megfogott. Az elején nem tetszett, de ahogy beindultak az események egyre jobban élveztem nézni.

És akkor most már Te következel, írd le Te is ^^

2018. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

3.Bloom(winx clubból) mert gonoszoktól jókat mentett meg és igy már hős.

2.csodanő(DC super hero girlből)mivel szuperhős igy ő is egy hős.

1.-re nem tudok ,,valódi szupererővel nem rendelkezik" ezt úgy érted hohy nincs varázsereje csak tud (pl.repülni ..stb. )mert akkor tudom mondani Batmant ,pókembert. Ja! És ha nem vennétek észre lány vagyok mert vannak lányos szuperhősök!

2018. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!