Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kivel tudnék erről beszélgetni?

Kivel tudnék erről beszélgetni?

Figyelt kérdés
anime buhzi lettem és nagyon jó.a filmekkel kezdtem utána ledaráltam minden olyan sorozatot amit érdemes volt megnézni.mikor elfogytak animékre álltam de véletlen elkezdtem 1 et és sodort az ár.amíg filmeket és sorozatokat néztem addig haverokkal tudtam róla beszélgetni de animét eggyik se néz.17 éves fiú vagyok és az lenne a kérésem hogy ha valaki akar akkor irjhon már privátban egy skype címet mert jó volna beszélgetni róluk.jah és lányokat részesítek elönyben(nem tudom mért fiúkat nem bírok elképzelni hogy ilyenről beszélnék velük,meg nem tom jobb volna ha egy lánnyal beszélnék:Dés itt essek össze ha azért hogy ismerkedjek.csak egy jót szeretnék beszélgetni!!!
2015. ápr. 15. 22:46
 1/1 Molli11 ***** válasza:
vannak kifejezetten erre a célra szolgáló oldalak ahol nyüzsögni fognak olyan lányok és fiúk akik szívesen beszélgetnek erről :) egyébként a kérés jogos én is most kezdtem az anime lázat XD
2015. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!