Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem mehet Kapitány Dániába?

Miért nem mehet Kapitány Dániába?

Figyelt kérdés
A Madagaszkár Pingvinjei című sorozatban többször említi Kapitány, hogy nem mehet Dániába, sőt, több részt is láttam, ahol Dán ellenségével, Hans-szal, a lundával küzd, de az a rész kimaradt nekem, amikor a konkét eset történik. Légyszi küldjétek el a linkjét ahol megnézhetem az epizódot, vagy írjátok le a történetet! köszi.

2015. ápr. 22. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja mi történt Dániában és nincs olyan rész amiben ez benne van.

Legalábbis az én tudomásom szerint.

2015. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy igazad van, mert már mindent végignéztem ebben a témában, de attól még a kérdést kinn hagyom.
2015. ápr. 27. 17:54
 3/7 Claire15 ***** válasza:
Úgy tudom azért, mert a ,,szent kenyérbe" beleszurt egy amerikai zászlót egyik részben benne van akkor szerezték meg Kapitány aktáját.
2015. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem értem. kérlek, fejtsd ki jobban! Köszi.
2015. máj. 1. 19:21
 5/7 Claire15 ***** válasza:

oké,akkor kifejtem.

Kapitány meg akarta szerezni az aktáját,hogy mehessen újra Dániába.

A bűnének az oka:ugye Hans-szal harcolt(a lundával),mert vele mindig hadakozik.A kenyérminiszter Kapitányra küldte az embereit,de Kapitány elbánt minddel.Ekkor szúrt bele a ,,szent kenyérbe''(nem vicc,van ilyen!) amerikai zászlót.

Ez a bűne.Semmi más.

2015. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az epizód, és még nem láttad, a címe Kapitány tökéletesít (3. évad 24. rész)
2016. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából kB. Senkisem tudja de sok ilyen sorozatban van hasonló amit végül sosem mondanak el mert lényegtelen XD

(a 'szent kenyér' szerintem lényegtelen)

Egyébként más sorozatok is említik pl. Koppenhágát őrült halvárosnak

2020. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!