Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter részek összefüg...

A Harry Potter részek összefüggnek?

Figyelt kérdés
Egy másik filmben nagyon megfogott a Voldemort-ot játszó Ralph Fiennes, és azt is tudom, hogy a Főnix rendje(é)-ben tűnik fel először. Innen kezdeném el nézni, mert innentől tudomásom szerint is egyre durvulnak a részek. A kérdés adott, a normális válaszokat köszönöm!

2015. ápr. 23. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A filmek külön is élvezhetőek, de a teljes történet és minden jelenet megértéséhez szükség van az előzmények ismeretére.
2015. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a Tűz serlegének a végén jelenik meg először Voldemort, mint Ralph Fiennes.
2015. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megéri azért a kezdetektől nézni? Engem csak ez a Voldemort - Potter harc érdekel igazából, ha ilyen formában ez létezik. Az utolsó 4 rész kb.
2015. ápr. 23. 15:27
 4/7 stiw ***** válasza:
Nos, történet szempontjából érdemes előről nézni, mert sok vissza utálás van a későbbi részekben.
2015. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézni semmikép sem éri meg, inkább olvasd Főleg Voldemortról van sok információ a könyvben az emlékek is részletesen vannak leírva.
2015. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a történet nem érdekel, csak Ralph Fiennes, akkor nézd meg az utolsó 4-et. De ha egy kicsit is érdekel maga a sztori is, akkor nézd meg mindet.
2015. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen összefüggenek, de én azt mondom, hogy ne kezd el nézni az előzményeket, hanem OLVASD EL A KÖNYVEKET. Én negyedszerre olvasom. Nem lehet megunni!
2015. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!