Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikkel tömi szerencsétlen...

Mikkel tömi szerencsétlen Krisztiánt Enikő? És, miért?

Figyelt kérdés
A többit úgy ngyjából tudtam követni, de ez nem világos.

2015. ápr. 24. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nem néztem teljes odafigyeléssel a BK-t, de sztem az történt,hogy ugyebár Zsolt jóvoltából Krisztián kórházba került.

Már vagy 2-szer haza akarták engedni,de mindig rosszul lett, Enikő pedig közben behálózta őt. Majd gondolom Krisztiánnak volt vmi baja, de nem derült ki,h mi, mert mikor a doki elküldte Enikőt,h vért vegyen tőle, akk nem vette le, hanem saját magától vett vért és azt adta oda. Mivel ő egészséges és azt hitték a vérére,h Krisztiáné, ezért hazaengedték Kriszt. És mivel így nem gyógyult meg, Enikő biztos sejti,h mi baja van és elkezdte gyógyszerezni,h ne derüljön ki a turpissága.

2015. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor először "mérgezte", hogy bent tartsák és Ő ápolgathassa, hogy visszaszerezze ez eddig oké. Most pedig az ellenszert adagolja?
2015. ápr. 28. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én úgy gondoltam,hogy Krisztián beteg volt, Enikő a saját vérét adta oda vizsgálni,mert ő egészséges, így kiengedték Krisztiánt. De mivel nem gyógyult meg, ezért Enikő vitt magával gyógyszert, amit adagol neki,h ne legyen rosszul.


A másik lehetőség az az lehet, amit Zsófi mondott talán a tegnapi részben. Tehát hha Enikő látja,h Krisztián és Zsófi közel kerülnek egymáshoz, akk bead neki vmit,h megint kórházba kerüljön és ott tudja ápolgatni.

2015. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!