Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Fontos! Van...

Melyik ez a film? Fontos! Van benne egy prof. Aki felfedezte h még vannak dinok, ősemberek, eg, ember fejét egy ősember egy sziklán veri szét egy nagy kővel. Van benne dino :D

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elveszett világ
2015. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elveszett világ csak kérdés melyik adaptációja, mert több is készült!

Eleve a Jurassic Park második részének is ez volt a címe, azt nyilván kizárhatjuk.

Az alaptörténetet Sir Arthur Conan Doyle azonos című 1912-ben megjelent regénye képzi, ami a briteknél klasszikus könyvnek számít.

A BBC-féle Lost World 2001-es feldolgozása, ami eléggé ismert nálunk, de volt egy 1992-es és egy 1998-as is, és ha nem lenne elég még volt egy TV-sorozat is, ami elég lazán kezelte a forrásanyagát, meg még készült egy 1960-as film is, de gondolom nem azt keresed.

2015. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a BBC-féle Az elveszett világról van itt szó.
2015. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én a Peter Falk-osra gondoltam. :) 2001-es.
2015. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az. ;)
2015. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!