Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új Joker...

Mi a véleményetek az új Joker / Jared Leto fizimiskájáról? www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20150425-itt-az-elso-k ep-jared-leto-uj-jokererol-suicide-squad-david-ayer-will-smi th-margot-robbie. Html

Figyelt kérdés
Joker, Jared Leto, Suicide Squad, Batman, Dark Knight

2015. ápr. 27. 18:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek nem perfekt a link itt van néhány új link.:


[link]


[link]


[url= [link] ][img] [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2015. ápr. 27. 18:51
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, de nem rossz. Engem a rajzfilmsorozatos Jokerre emlékeztet. Fura persze mert anno Heath Ledger egyenlő volt Jokerrel és sajnos bele is halt szegény. Kíváncsi vagyok hogy hozza majd a pszichopatát. Remélem a kinézettel nem a színészi játék minőségét akarják elfedni.
2015. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy Jared Leto színészetével gond lenne. Dallas Buyers Club megvolt?
2015. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem is a rajfilmsorozatos Jokerre emlékeztet, korrektnek tűnik.


Jared Leto viszont egy bőven minőségibb színész mint Heath Ledger valaha volt, a színészi játékkal nem lesz gond.

2015. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Először is: #4-es, takarodj és fogd be. Kérlek. Nem értesz ehhez, ha így gondolod.

Heath volt és lesz is a legjobb. Jared egy teljesen új nézetből közelíti meg Jokert. Biztos jó lesz.

2015. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele. Elsőre zavarbaejtően ijesztő volt, de már annyit láttam a képet, hogy megszoktam. Sokkal kíváncsibb leszek személyiségére, a mozgására, meg mindenre, amit Jared Leto fog hozzátenni. Remélem jó lesz.
2015. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Kedves ötös!


Nem értek hozzá? Valóban? Azért, mert nem egy festett pszichopata szerep alapján ítélek meg egy színészt? Sajnálatos módon te is elhitted, mint a többi taknyos tini, hogy egy ilyen alakítással - amit hozzá teszek, valóban nem volt rossz - ténylegesen a legnagyobb színészek közé lehet kerülni. Egy pszichopatát egy közepesen jó színésznek igen könnyű eljátszani, nem beszélve Jokerről, két kiló vakolat alatt, ami még hatásvadászabbá teszi a figurát, mindezt egy hollywoodi blockbusterben. Ez minden színésznek ajándékjáték lenne.

Heath Ledger-t elég sok filmben láttam már előtte és soha semmi felejthetetlen nem sikerült alkotnia, ha nem hal meg, akkor a Joker szerepe se lenne ennyire túlmisztifikálva.


Ezt a "takarodj és fogd be." stílust pedig a 9 testvéred valamelyikével gyakorold a putritokban. Kérlek.

2015. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
55%
Már ne haragudjon aki szerint Heath Ledger nem alakított felejthetetlent a filmben,mert igen is rohadt jól játszotta a szerepét.Nem tudom hogy az új joker milyen lesz de azt tudom hogy iszonyat jó volt Heath Ledger jokere.
2015. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem haragszok.
2015. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sose tudtam eldönteni, hogy Heath vagy Joker volt megfogóbb az ominózus filmben. Az anarchista pszichopata gyakorlatilag mindenkiben valamiféle szimpátiát vált ki, és Heath Hokere pont ilyen volt. Imádtam a karaktert, és Heath több filmjét is elfogyasztottam már, aki igencsak tehetséges volt, de azt gyerekes kijelenteni, hogy ő volt az egyedüli és legjobb Joker. Jack Nickolsont látta valaki? Ja bocs, akkor még tervben se voltatok, így nyilván teljesen mindegy, milyen volt az ő Jokere, Heath az etalon, ugye.


Jared munkásságát is átvettem már, nagyon tehetséges, kár, hogy annyira válogatós és kevés filmet vállal el (de azok meg olyanok, hogy tyű). Egyébként az osztrák és lengyel 30stm rajongók jártak a legjobban, mert ők a napokban láthatják Jaredet, és róla közismert, hogy ha forgat, akkor nem tud elválni a karakterétől száz százalékosan (még anno olvastam, hogy amikor a Dallas Buyers Clubot csinálta, koncerten is nőiesebben viselkedett, és a hangja is vékonyabb volt).

2015. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!