Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A violettában lebukott diego...

A violettában lebukott diego de én már azt vettem észre hogy télleg szereti és én meg sajnáltam sztem joo volt ez a diego violetta páros. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

a violettában most lebukott diego kiderült hogy csak kiakarják durni violettát a studiobol.de diego télleg beleszeretett violettába és nem akarta elárulni mert nem mondott neki semmit a fellépés előtt. és én megsajnáltam mert diego télleg beleszerett violettába szval diego megváltozott joo irányba és már nembisztos hogy megérdemelte..

nektek mi a véleményetek?


2015. ápr. 27. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondott neki semmit, de bevallhatta volna, hogy mi történt. Persze sajnálom, meg szerelmes, de még ha Vilu nem is ismerte be, ő nem az. Sajnálom Diegot és Vilut is, de jobb így.
2015. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Én már az elejétől nem bírtam a Diégót, szóval szerintem megérdemelte a sok kavarás miatt. És az sem biztos hogy beleszeretett mert nekem nem tűnt nagyon úgy viszont Violettát tényleg sajnálom egy kicsit, bár én régóta várom már ezt a rész, hogy lebukjon.

Egyébként nekem leginkább a Thomas-Violetta páros jött be, de végül is Leonnal is összeillik.

2015. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a végére már tényleg megbánta, amit tett, de szerintem az elején kellett volna belegondolnia. Mármint szerintem nem kellett volna megvárnia a koncertet, hanem ha úgy igazából szerette volna, elmondta volna neki az igazat, akármennyire fájt volna Vilunak. (Én amúgy is Leonetta párti vagyok, bár Diegot sem utálom) És szerintem Diegonak is kellett ez a nagy puffanás, hogy a 3. évadban Fran mellett kössön ki. Diecesca<3
2015. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbánta!Francesca-hoz csak azért megy:Mert úgyan olyan mint Vilu!
2015. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!