Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan filmeke...

Tudnátok mondani olyan filmeket mint pl. : Amerika kapitány, Iron man?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Marvel filmek, így keress rá neten
2015. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Heló!


Nem Marvel filmek:


Batman 1-2-3, Watchmen, Hellboy, A holló, Constantine.

2015. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Sem a holló sem a Constantine a közelében sincs az amerikai kapitány vagy Iron man filmekhez.

A kérdező által írt filmek mind hősökről szól. A holló és Constantine nem.

AZ első jól írta: Marvel filmek:

Pókember

Bosszúállók

Thor

Galaxis őrzői

Superman

Fantasztikus 4-es

Hulk

Szellemlovas

2015. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

ma 09:45


Ezek alapján a Galaxis őrzői baromira nem illik a képbe. Így m ialapján bírálod, amiket én írtam? Ha el kell lamgyarázni, miért, akkor felesleges is folytatni ezt.

A kérdező képregényfilmeket írt, amiknek a szereplői nem átlagos emberek. Ő dönti el, hogy amiket én ajánlottam, megfelelnének-e neki, vagy teljes mértékben ragaszkodik egy, önmaga által felálíltott mércéhez.

2015. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

". Így m ialapján bírálod, amiket én írtam"

Mi alapján??

Nos láttad az Amerikai kapitányt? Vagy az Iron man fimet? Vagy a pókembert? Na és hogy kezdődik minden film?? Elmondom neked, mert nyilván ez elkerülte a figyelmedet.

Képregény kockák- MARVEL szimbólumok. Ezzel igazolja, hogy ezek a filmek Marvel filmek.

A holló thiller, a démonvadász fantasy film. Egyik sem Marvel.. Ez tény.

2015. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4: Egyértelmű, hogy az amerika kapitány és iron man-ből arra fog asszociálni az ember, hogy a marvel széria érdekli, amibe azok nem tartoznak bele, amiket te írtál.


Kétlem, hogy valaki ennyire túlkomplikálná a kérdését, hogy azért írt le 2 címet, mert ő képregényhősökről akar filmeket.

2015. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy Csak és kizárólag a Bosszúállókban szereplő karakterek köré épített iflmek érdeklik. Csak mert Amerika kapitány és Iron man-t írta.


Kétlem, hogy a krédező csak és kizárólag Marvel filmekre kíváncsi. De ezt csak a kérdező tudja megmondani pontosan, amíg ő nem modnja, mit akart, addig teljes mrétékbne megállja bármiylen, a témához kapcsolódó javaslat, amit kap. Vagy Ti belelátto ka fejébe?


ma 21:26 Megpróbálhatnál értőn ovlasni, és akkor rájönnél, mit is írtam.

2015. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Orbán Viktor /horror/
2015. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonimalkoholista ***** válasza:
Amerika kapitány, Iron man
2015. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bodjo válasza:
#3 - A Superman nem Marvel, hanem DC Universe - nem kötekedésből, egyébként a kérdésre válaszolva én is képregényadaptációkat mondtam volna.
2015. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!