Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Válságban vagyok. Nincs...

Válságban vagyok. Nincs sorozat, amit nézhetnék. Tudnátok ajánlani jókat?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem/nézem: Game of Thrones, Six Feet Under, Gilmore Girls, Friday Night Lights, Survivor, Amazing Race, The Good Wife, Switched at Birth, Parenthood, Downton Abbey, Doctor Who, Battlestar Galactica, Scrubs, Dr. House, True Detective, Hannibal, Walking Dead.


Szóval kb mindent megnézek, ami igényesebb, de kifogytam. Nincs olyan, amiből lenne minimum 3 évad, hogy tudjam darálni. Tippek?

Olyan kéne, ami nem epizodikus (mint a Smalville, vagy a Criminal minds, amiket szintén néztem egy darabig), hanem azért valamennyire összefüggő....



2015. máj. 1. 21:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sons of Anarchy, Breaking Bad, ezek kimaradtak :D
2015. máj. 1. 21:41
 2/12 anonim ***** válasza:
In the flesh
2015. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
wow, imdbn a leírás első mondatával megfogott. de csak 2 évad. vége van vagy várjuk a folytatását?
2015. máj. 1. 21:50
 4/12 csomp02 válasza:
esetleg animék ?? (sokan gyerkesenek tartják de nem azok és sokszor több mondani való van mint egy sorotzatban )
2015. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Death Note és Elfen Lied megvolt. Az Inujashát elkezdtem, de egy idő után beleuntam. :(
2015. máj. 1. 22:49
 6/12 Seracco ***** válasza:

Banshee (eddig 2 szezon van kész és jövőre jön a harmadik)

Dexter

Spartacus: Vér és homok

Spartacus: Bosszú

Spartacus: Az átkozottak háborúja

2015. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja, a Dextert is megvolt egy darabig, de olyan minőség romlást csak a True Bloodnál tapasztaltam még, úgyhogy nem is néztem végig. :D


De köszönök minden tippet, mindennek utána fogok nézni :)

2015. máj. 1. 23:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, csak kicsiben más: annyi sorozat van, hogy nem tudom hova kapjak :D A várólistám hosszabb, mint ide Jászkarafaszajenő.

Na de visszatérve hozzád, látom szereted a minőségi cuccokat. Pár tipp:


Shameless - ne olvass utána, nem lehet igazán átadni a lényegét. Ha az első rész nem ránt be azonnal akkor nem neked való, de nagyobb összegben mernék fogadni, hogy szeretni fogod.


Orange Is The New Black - az isten is darára teremtette


The Killing - ha a True D bejött, ez is befog. Remélem. Egy évad-egy ügy, sőt... szóval nem kapkodják el


Arrested Developement - korszakalkotó. Kell egy kis idő, míg az ember megszokja a stílusát, de minden perce zseniális


Community - ne kérdezz, nézd!


Scandal - pörgős, izgalmas, minőségi. Kis csöpögéssel, de kibírható.


Suits - jogi dráma, de nem a szokásos tárgyalótermes maszlag, fantasztikus


Mindegyikben vannak epizodikus elemek, de inkább összefüggőek. Jó szórakozást!

2015. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

American horror story- a név magáért beszél ... annak is több évada van asszem mint három

Supernatural-imádom és 10 évados , de lehet hogy lesz 11.évad is..

2015. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ööm, nézzük csak.


NCIS - Elég izgis nyomozós és atomhosszú


Heroes - az első két évad jó, utánna fos


Touch - szintén.


Orane Is the New Black - börtönsorozat. elég jó.

Öööm,


Misfits - Orane Is the New Black tiniverzió, egy kis Heroes beütéssel


Daredevil -egész új, most jött ki de állítólag zsír


Star Trek -ha a Doctor who meg a Battlestar Galactica bejött ez is be fog. Jó hosszú és sok részes.


Firefly - Klasszikus sci-fi, egy-két nap alatt be lehet darálni az egészet


Carnivalé - Ez olyan mint az American Horror Story Freak Show, csak több évadon át és régebbi


Supernatural - ha elég hardcore vagy, azt is lehet tolni. jó hosszú-



Megnézted az összes Doctor Who-t? Az kemény, ott még én sem tartok. Vagy csak a rebootot? A réginek is van egy pár évada...én éppen Tom Baker időszakát nézem.

2015. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!