Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért durva A szerb film?

Miért durva A szerb film?

Figyelt kérdés
Néhány helyen a világ legbetegebb filmjének állítják be. Máshol gyengének titulálják. Szerencsére én azok közé sorolhatom magam, akik durvábbnak képzelték el a filmet. Kíváncsi vagyok: KINEK, MELYIK JELENET BIZONYULT A LEGDURVÁBBNAK ÉS MI A VÉLEMÉNY A FILMRŐL?
2015. máj. 4. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Akkor neked mi a durva film?


Szerintem gyengének max a kiégett lelkű horror filmeken felnőtt emberek titulálják.

2015. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem gondolom, hogy egy kicsit is durva lenne, ha csak nem az a durva, hogy hogy lehet minden pontján ennyire gyenge. Pocsék rendezés, tehetségtelen színészek, nevetségesen banális forgatókönyv, az operatőr szerintem vak, a tempója csiga lassú. Egyszerűen semmi nincs benne, ami megnézésre érdemessé tenni. Amiért ismert lett, az a két teljesen nevetséges polgárpukkasztó jelenete.


Az egyik legrosszabb filmélményem.


1/10

2015. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem közelebb van egy paródiához, én nem tudtam komolyan venni.
2015. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Azért én általában nagyon beleélem magam a filmekbe. Tudod,mintha velem történne..ha én arra eszmélnék,hogy a saját gyerekemet b..szom a másik csávó meg a feleségemet..hát..nekem ezért volt durva. De szerintem sem a legbetegebb, vannak sokkal jobb filmek is. Egyszer meg lehet nézni.

26/N

2015. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondja már senki nekem, hogy a Szerb nem egy durva film, mert úgysem hiszem el, hogy valóban ezt gondolja. Még tán popcorn-t is majszolgatsz mialatt előtted meg az újszülött baba megerőszakolása vagy a kutyapózos szex közben való nőlefejezés? Cseppet sem érint rosszul a tudata annak ha nézed, hogy egy apa drogok alatt álló tudatból arra eszmél, hogy a saját kisfiát se**bedugja...
2015. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a világunk.

Durva, de ha éppen nem a társasággal érzed jól magad, a világunkban is ezek folynak:

Nagyobb köcsögök befolyásolják a nála kisebbeket...

Nem tudom, miért baj ez, de én ezt őszintén gondolom. Nekem mástól van undor a fejemben, másnak ettől. Azzal is tisztában vagyok, hogy akár egy nőnek, akár egy anyának rosszabb ezt látni, mint egy férfinak, de a filmnek üzenete van. A jelenetek csak eszközök.

2015. jún. 1. 18:00
 7/7 Viko Barstarzz válasza:
79%
A világunkban is ezek folynak? És akkor mi van? Meg, hogy a jelenetek csak eszközök. Egy normális embert, akár férfi, akár nő, rosszul kell érintsen, ha ilyet lát. Ez nem így működik, hogy kinek mi az undorító. Ha az előtted válaszoló érvei számodra nem elég betegek, akkor nézesd meg magad. Kicsit sem vagány, ha úgy állítod be, hogy ez téged nem hat meg. Csecsemő ember...Ennyi! Ha ezt magyarázni kell már baj van!
2017. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!