Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER VESZÉLY! House of...

SPOILER VESZÉLY! House of Cards 3. évad felénél vagyok akik szintén nézik mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés

Egyáltalán tetszik nektek a sorozat? Mert én konkrétan a függője lettem, nem is tagadom :)

de a kérdés az lenne, hogy szerintetek igazából is ez lenne a szitu Frank milyen elnök lenne? Tényleg ilyen könnyen lenyomná az AmWork-t? Megtehetné a valóságban azokat amiket a sorozatban (feleség kinevezés, hadsereg irányítása a szenátus beleegyezése nélkül stb)

Nekem mindez kicsit hihetetlennek tűnik, de ettől függetlenül én komolyan nagyon odavagyok a soriért :D



2015. máj. 7. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mo-n ennél hajmeresztőbb hatalmi túlkapások vannak, itt nem gond teljes iparágakat haveroknak átjátszani, és focicsapatot kinevezni teljes tárcák élére, a közmunkaprogram (ami az amworks egy ostobább, terméketlen verziója) szemrebbenés nélkül zajlik közpénzből. Amerikában nem ilyen egyszerűek a dolgok, és nem erőből zajlik a politizálás, ott ez inkább fikció.
2015. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!