Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror/thriller filmeket...

Horror/thriller filmeket mondanátok? :D

Figyelt kérdés
Érdekelnének NAGYON durva horror és/vagy thriller filmek,amiktől nem tudok aludni egy hétig. Az ilyen kétezres évek eleji és 1900-as évekbeliek nem érdekelnek.Legjobb lenne démonos,szellemes stb. Nagyjából az összes ilyen ,,alap'' filmet láttam a régebbiektől az ujabbakig. (Paranormal activity,Démonok között,Péntek 13,Tükrök stb.) Filmkereséskor 1,5 óra azzal megy el,hogy előzeteseket nézek,de általában nem találok semmit és így meg is unom a nézelődést,ezért érdekelne hátha tud valaki valami nagyon jót.Nem kell olyannak lennie amit a mozikba is játszanak.A szerbfilmhez ill. Az emberi százlábúhoz hasonlóak nem érdekelnek.Leginkább olyan érdekel ami az elmédre hat. :D Előre is köszönöm.

2015. máj. 7. 18:11
 1/4 anonim válasza:
horror;aki bujt aki nem ,a kor,dracula ,a capa es egy durva film capaviha es egy angol film csak romanul mondom malibu rechinul ataka vagyis malibu a capa tamad de angolul van a film nem romanul
2015. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D.
2015. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig pont 2000 előtt csinálták a legjobb filmeket.

az utóbbi 10 évből egy kezemen meg tudom számolni, hány jó filmet láttam.


A bárányok hallgatnak

A vörös sárkány

Hannibal(2001)

A Zodiákus

Hetedik

Játsz/ma

A gépész

2015. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami thriller nekem tetszett:

Összeomlás

Mr.Brooks

Mystic River

Ne le dis a personne

OldBoy

Pathology

The Others

2015. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!