Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az amerikai (tini)...

Melyik ez az amerikai (tini) sorozat? Régebben ment egy magyar csatornán.

Figyelt kérdés

szerintem egy amerikai sorozat, feltehetőleg fiatalabb korosztály számára készült, talán gimis éveket mutat be..

Régebben láttam belőle egy jelenetet, ami azóta is tisztán megmaradt, se semmi más nem rémlik, se cím, se tv-adó... mellesleg 2000-res sorozat lehet, mert mindez legalább már 5 éve volt.

A jelenet:

2 fiatal férfi (talán tizenes évek végén-húszas elején) beszélget a meszkalinról, az egyik elmondja hogy ő egyszer majdnem szánt szándékkal levágta a drog hatása alatt a saját karját, csak a barátnője leállította...

Mindez egy sötét, félhomályos erdőben/parkban, a szabadban zajlik...

Ennyi maradt meg (és furamód ez a jelenet azóta is sokszor eszembejut, holott nem élek ilyen szerekkel), valaki kisegítene egy címmel, bármi egyébbel?:)

Köszi!


2015. máj. 8. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
báár.. talán a Viasat3-on ment.
2015. máj. 8. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Skins?
2015. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, de nem. annál komolyabb sorozat, és nem annyira gyerek arcok vannak benne
2015. máj. 8. 19:14
 4/4 A kérdező kommentje:
és ez annál sztem régebbi lehet
2015. máj. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!