Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » BLEACH: Ki a leggyengébb...

BLEACH: Ki a leggyengébb kapitány?

Figyelt kérdés
Ez szerintem elgondolkodtatóbb mint hogy ki a legerősebb :D
2015. máj. 9. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Habár már évek óta nem követtem a mangát, ahol abbahagytam azt mondanám, Komamura. Sebezhető + olyan haszontalannak tűnt mindig.
2015. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Komamura tényleg nem tűnt nagy számnak, de a mangában mikor visszanyerte az emberi alakját, akkor sokkal erősebb lett...egy kicsi ideig.

Ha csak a fizikai erejüket, gyorsaságot és shikait+bankait tekintjük erőnek,akkor Mayuri sincs a toppon.

2015. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, Komamura az utolsók között van.

Nah és mi a véleményetek Soi Fongról?

Szerintem ő se nagy szám.

2015. máj. 9. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazából Zarakihoz képes mindegyik egy gyenge szar.
2015. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát arra azért nem fogadnék, hogy Byakuya nem izzaztaná meg :D
2015. máj. 9. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet megizzasztaná, de közelében sem lenne a győzelemnek.

Ha nem követed a mangát, akkor spoiler: legújabb ellenségek a quincyk. Első támadásuk alkalmából könnyedén felülkerekedtek a shinigamikon, ellopták Soi Fong, Hitsugaya, Komamura és Byakuya bankaiját, és Byakuya majdnem belehalt a harcba egy quincy sternritter (kb. mint a shinigamiknál a kapitány) ellen. Ezzel szemben Zaraki egyedül egyszerre 3 sternrittert ölt meg úgy,h megse sérült... Majd legyőzte az összes közül a legerősebbnek tartott sternrittert.

És a quincyk vezetője/királya is azt mondta,h 5 olyan karakter van, aki eldöntheti a háború végkimenetelét: Ichigo, Aizen, Zaraki és még 2.

2015. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg aki legyőzte Byakuyát azzal milett? Úgyértem még senki se győzte le?
2015. máj. 10. 11:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik,hogy vagy Rukia vagy Byakuya ölte meg miután visszatértek a 0.osztagtól.
2015. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4. Hát azért szerintem kyoraku erősebb ugyanis ő az aktuális főkapitány. De igen zaraki bankaial elég kemény.8. Igen rukia ölte meg azthiszem bankaial. A hakka no togameval.

Hát hogy ki a leggyengébb elég komoly kérdés. Soi fon hát elég gyenguszka. Bankai persze elég nagyot durran de azért látunk ennél joval nagyobbakat is. Meg nagyon lassú. Amig kilővi simán kivégezhető. Meg csak párszor tudja használni. Shikaiban használhatatlan (nem is értem miért kell 2-szer megszúrni) bár van shunkója. Azt hiszem 2 féle. De annyira egyik se nagy cucc. Meg nem is olyan gyors mint amilyennek beálitották. Vagyis próbálták. Komamura hihetetlen gyenge. Lassú sebezhető és az ereje se olyan hű de komoly. Amugy ő lenne de ember alakban már jobb volt de ugy se volt valami komoly.a vaizardok se nagy cuccok. Bár hirako bankaial már nem gyenge. De pl kensei is elég gyenguszka ha kapitányokoról van szó. Meg ha előző kapitányokat nézük love aikawa is elég gyenge. Komamura után ugye iba letta kapitány. Bár bankaiát nem láttuk elvileg kell lenni ugyanis kapitányi alapkövetelmény a bankai (kivéve a 11. Osztagban. Ott a kenpachi név harcal öröklődik) de annyura nem lehet nagy cucc. Isane kotetsu is ugye kapitány lett. De szerintem ő se lehet túl erős. Rose bankaia se olyan veszélyes bár ő még talán az egyik legerősebb vaizard. Lisa bankait se láttuk. Szóval kb ők.

2020. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A főkapitány nem feltétlenül egyenlő a legerősebbel.
2020. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!