Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók Ultron korában...

A Bosszúállók Ultron korában Higanyszál véglegesen meghal?

Figyelt kérdés
Mert szerintem tök jó karakter volt és nem hiszem hogy csak ennyi. Jön és meghal.

2015. máj. 9. 22:23
 1/10 anonim válasza:

Marvel világban senki sem hal meg aki legalább 1% ban jóarc...


Lásd: Coulson ügynök... Mert ha azt hiszed meghalt akkor nem láttad még a S.H.I.L.D. ügynökei sorozatot... XD

2015. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, legközelebb ha ilyet kérdezel írd ki, hogy SPOILER.
2015. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az a spoiler?
2015. máj. 10. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó... Az a spoiler amikor elmondasz valami fontosat ami lelövi a "poént"...
2015. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók."


Google > Spoiler legelső találat.

2015. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ooo, köszi!
2015. máj. 10. 22:06
 7/10 axdvgn válasza:
Szia nem hiszem hogy teljesen kiirták volna :)! Spoiler !!! Amikor allitolag colt ügynök meghalt az is csak szinjáték volt h ösztönnözék a bosszuállokat a támadásra :) ezt el is mondják a S.H.I.L.D ügynökei sorozatban amit azért készitettek h amig jönnek ki a filmek ne feljtsük el a történeteket :) és annak az egyik föszereplöje Philip Colt ügynök már az első részben benne van :)
2015. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De a H.A.I.T.I programot szépen SPOILER:pár ezer tonna kő alá temették miután felrobbant az egész bunker. Szerintem elpusztult a forrás, úgyhogy nem használható. Az 1. évad alapján ezt gondolom én.
2015. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DarkKnight ***** válasza:
Szerintem Higanyszál véglegesen meghalt. Igen, a marvelnél nehezen írnak ki karaktereket, lásd Fury, Coulson, stb. De a Shield ügynökei viszont végre rájött, hogy azért kéne egy kis fordulat is bele, hogy jó karaktereket is megölnek (SPOILER) Mint Hartley, vagy Trip ügynök (SPOILER VÉGE) És azóta már szerintem képesek lennének a filmekben is "Megölni jó karaktereket". Úgyhogy szerintem Higanyszálnak annyi véglegesen, de igen, mivel csak most jött, és most halt meg, annyira nem is fogjuk szerintem sajnálni. :) Remélem tudtam segíteni!
2015. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DarkKnight ***** válasza:
Amúgy az ég szerelmére, az nem S.H.I.L.D., hanem S.H.I.E.L.D. !!!!!! Nem H.A.I.T.I., hanem T.A.H.I.T.I.!!!!! És az Coulson , nem col (bár mondjuk rövidítésnek majdnem megteszi).
2015. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!