Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Az "Odaát-nak" mikor...

Adri0502 kérdése:

SOS! Az "Odaát-nak" mikor jelenik meg a 7. évad szinkronosan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
évada*
2015. máj. 10. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez miért SOS??
2015. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni. De nem is kell rá várnod, megnézheted feliratosan is. Sokkal élvezhetőbb az eredeti szinkronnal.
2015. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megálltak a szinkronizálással, de az előző válaszolóhoz csatlakozva én is azt mondom, hogy az eredeti nyelven, feliratosan sokkal élvezhetőbb.

Először nagyon furcsa a hangokat megszokni, főleg Sam-ét, mivel neki a magyar hangja magas, míg az eredeti brutál mély :D (kezdetben én is magyarul néztem - az 5. évadig), de már lassan a 10. évadot fejezem be és visszagondolva olyan, mintha magyarul néztem volna.

Pont egyik nap néztem bele az első évadba, ami magyar szinkronos hááát.. nagyon vicces volt. :)

2015. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* előző vagyok

sorozatbarát.hu-n javaslom - feltöltők közül pedig az indavideó a legjobb! :)

2015. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy lehet de nem bisztos hogy most nyáron kezdik el szinkronizálni. De amugy én is az előző kettővel értek egyet felirattosan sokkal jobb de persze ízlések és pofonok ;)
2015. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az Odaát 7.évada 2016.01.06-án fogják játszani:

[link]

itt a link remélem tudtam segíteni :)

2016. jan. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!