Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Requiem egy Álomért c. film...

A Requiem egy Álomért c. film mennyire durva?

Figyelt kérdés
Aki látta,attól kérdezem,hogy mennyire durva és megrázó?Hány évesen néztétek meg és milyen hatással volt rátok?

2015. máj. 14. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lélekromboló. 18 év alatt nem ajánlanám senkinek megnézni. De sokan szerintem még abban a korban sem érettek rá.
2015. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszoló sztem eltúlozta.

Ez attól is függ,h ki milyen beállítottságú ember. Én asszem 18 évesen néztem meg, de különösebben nem rázott meg.

2015. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 18 lehettem. Engem megviselt egy kicsit. Aztán megnéztem huszonpár évesen is, akkor még jobban megviselt. :D Szerintem ez nagyrészt lelki állapottól függ. Ha épp depis vagy,ne nézd meg mert jobban lehúz és kedvet kapsz a cucchoz..én is így voltam. (persze nem csináltam meg). Azért gyerekek ne nézzék meg.
2015. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Alapfilm. Ennyi.
2015. máj. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én minden 14évessel megnézetném az iskolában, hogy egy életre elmenjen a kedvük a drogoktól

amúgy én 16 voltam mikor láttam és megrázó volt, de alapfilm. aztán most 19 évesen láttam megint a suliban és ez a vélemény alakult ki bennem. mert 14 évesen már elég felnőtt, hogy rájöjjön, hogy a világ nem teljesen rózsaszín

2015. máj. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem durva, de nekem a Budapest végállomás című dokumentumfilm is könnyed darab volt, engem a szerfogyasztás nem tud megrendíteni.
2015. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira durva inkább eléggé megrázó.

Bár engem azért rázott meg, hogy mennyire felháborító, hogy néhány barom így tönkreteszi magát az ilyen sz#rokkal maikért ráadásul egy vagyont fizetnek. Hát gratulálok nekik.

2015. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nagyon megrázó.Egyszer hasonló állapot után néztem meg a filmet,majdnem eret vágtam.Totál depi.17 évesen láttam először,megnéztem vagy tucatszor.Kb.10 éve láttam utoljára,.Képtelen lennék mégegyszer megnézni.Már a zenéjétől is kiráz a hideg.
2015. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is meg akartam nézni,de közben jobban utánanéztem és a válaszokat olvasva is eléggé befostam.:D

Úgyhogy inkább várok még vele pár évet,de egyszer mindenképp megnézem.

2015. máj. 15. 19:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy kérdező?

Szerintem nyugodtan nézd meg,ez csak egy film.

Viszont megmutatja az ember mire képes a drogért,mittud tenni vele... Szal lehet tanulni belőle.

Egy barátom bebogyózva nézte meg,majdnem behányt a végén, kicsit rosszul lett...

Nem elijeszteni akarlak természetesen, szal hajrá!

2015. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!