Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem volt...

Csak szerintem nem volt félelmetes, durva, izgalmas a szerb film? 14/f

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Félelmetesnek nem is félelmetes,sokak szerint inkább brutális,de számomra még az sem,amugysem rajongók az ilyen filmekért.
2015. máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az öncélú erőszak és gore egyetlen célja a filmben a megbotránkoztatás és kritikai visszhangkeltés, ezt el is érte, de semmi mást nem tud felmutatni, lényegében egy slasher horror szintjén áll.
2015. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Azért kíváncsi lennék, mi lesz az ilyen gyerekekből..én horrorfüggő vagyok, imádom a brutális filmeket, de attól,hogy szeretem nézni,még elborzaszt és bele tudom magam élni. A Szerb film valóban nem nagy durranás, de ha beleéled magad a "főhős" szerepébe akkor már igencsak brutális nem? Én mindig így nézek filmeket. 14 évesen még lehet nem ilyesmit kellene nézned..pláne ilyen jellegűt,amiben beteges szexualitás van. Nem érzed talán,de ez befolyásolhatja a majdani nemi életedet. Azt tanácsolom,hogy ha már "felnőtteknek" való filmet akarsz nézni mindenáron,akkor valami komolyabb,tartalmasabb filmet válassz,ne ilyen agybetegséget. Azzal többet érsz. Az ilyen filmeket meg hagyd későbbre,ha már felnőttél,és van némi élettapasztalatod. Mert akár tetszik,akár nem, 14 évesen még gyerek vagy. És én is néztem gyerekként borzalmas filmeket, meg is lett az eredménye. Hallgass rám..keress értelmesebb filmet.
2015. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Az összes ilyen agyament brutális film kicsit unalmas, kicsit olyan semmilyen. Kicsit gyengébb emberek körében gyorsan brutál hírhedt lesz, mert náluk ez maga a sátán műve...

Pedig ez egy szimpla sz#r film.

2015. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Vukmir Vukmir :3 *-*
2015. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
we got a badass...
2015. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!