Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz az Egyszer volt,...

Mikor lesz az Egyszer volt, hol nem volt/Once upon a time című sorozatnak 5. évadja? Vagy egy jobb kérdés az hogy egyáltalán lesz-e?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert hallottam ezt is, meg azt is. Pl.: A 3. évad végénél úgy volt hogy nem lesz több (mondjuk akkor nem állt volna össze a kép, legalább is nekem). Ez volt az egyik oldalon. Viszont egy másik azt írta hogy lesz 8. évad is amit nem utasítottam volna vissza de az túl sok lenne még ebből is. Akkor most mi az igazság?

2015. máj. 15. 12:26
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lesz. Azért is, mert így egy csomó kérdés és hely marad üresen. És még van egy ilyen plussz izgalom is mindenkiben, amit tuti kihasználnak majd. Valamint most olyan jó részeket lehetne csinálni, főleg, hogy Emma (SPOILER, ANNAK AKI MÉG NEM LÁTTA) gonosz lett. Tuti folytatják!
2015. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lesz :) az már bizti, csak azt nem tudom, hogy mikor. :)
2015. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok :) most őszre várhatóak az új részek :)
2015. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor várom is az őszt meg nem is... A lényeg hogy lesz mit néznem.
2015. jún. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!