Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én imádom a gonoszokat a...

Csak én imádom a gonoszokat a Trónok harcában?

Figyelt kérdés
Sokan meglepődtek már ezen, de mindenkinek van jó oldala is...:D
2015. máj. 17. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is bírom őket. Főleg Cersei-t. :D

De egyébként nem szeretném, hogy hatalmon maradjanak, remélem Daenerys valahogy megszerzi a Vastrónt.:D

2015. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Akkor kezd feltűnni, hogy ez egy komoly karakterdráma. Nincsenek se jók, se gonoszok. Összetett az összes alak. Mindenki a hatalmat akarja megszerezni, az erkölcs kiveszik (Ned, Rob). Én azt szeretem a legjobban a sorozatban, hogy ilyen részletesen ki van dolgozva nagyon sok szereplő, és 5-6 külön történetszál. Szerintem ez lenyűgöző.

Ha már kérded, nekem Kisujj, Tyrion természetesen és Sir Jaime a kedvenceim.

2015. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van! Te vagy az egyetlen! 7 999 999 999 ember gyűlöli őket, csak te szereted.
2015. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak Pycelle-t nem bírom. Ő a legundorítóbb nyomorék az egész történetben. Már alig várom, hogy kinyírják. :)
2015. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, azért akadnak gonoszok Bolton még úgy, ahogy megmagyarázható, de Ramsay totál pszichopata. Gregor Clegane is egy állat... Persze érdekes karakterek, szegényebb lenne nélkülük a sztori. De drukkolni nem drukkolnék egyiknek sem.
2015. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Tyriont bírom.
2015. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!