Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lehet mindenhonnan azt...

Miért lehet mindenhonnan azt hallani, hogy a Mad Max: Fury Road reboot/remake?!

Figyelt kérdés

szerencsém volt és már 17-én látthattam a filmet, és rohadtul nem értem azóta sem, hogy miért lenne ez reboot? ugyanott folytatódott ahol a Beyond Thunderdome abbamaradt... értem én, hogy új életre kelt ezzel a franchise, de ez akkor sem reboot. remake meg pláne nem.

vélemények?



2015. máj. 20. 19:01
 1/3 anonim válasza:
Mond 1 dolgot,hogy szerinted közvetlen a beyond thunderdome után játszódik.Egyébként igen ez nem Mad max 4 hanem egy sima madmax film,egyféle spin off,bár Miller még 2 mad max filmet akar ennek amivel egy új trilógiává akarná kibővíteni (szerintem).Az alapsztori ugyan az mint a film elején is hallhattad,rendőr volt stb,de a régi 2-3 részhez csak anyiban kötődik hogy posztapokaliptikus a környezet,nem kötődését a régi részekhez az is igazolja,hogy az elejénbenne van az ikonikussá vált "utolsó" v8-as elfogó,azaz az Interceptor,amita 82-ben készült 2.részben ÖSSZETÖRT! Remélem most helyben vagy :)
2015. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*Mondj (bocs a helyesírási hibákért de nehezen szokom meg a lapos billenytűzetet D )
2015. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akármit mondasz, reboot, még akkor is, ha a történet szempontjából folytatásnak számít. Reboot jelentése: egy régi sorozat, film újraélesztése.
2021. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!