Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó sorozatot?

Figyelt kérdés
igazából már egy csomót nezek, de nemtudok velük betelni :P (vámpírnaplók,pll,teen wolf,reign,walking dead,shameless,the originals,the100,new girl)tudnátok még valamit ajánlani? az odátra gondoltam, arról mi a véleményetek? :)

2015. máj. 26. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Banshee; Daredevil; Doctor Who; Eureka; Twin Peaks
2015. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dexter

Breaking Bad

Agymenők

Két pasi - meg egy kicsi

Banshee


Az Odaát első évadai iszonyatosan jók, viszont úgy érzem, ahogy haladt előre a sorozat, egyre inkább nevetségessé vált.

2015. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :D az agymenőket, meg a két pasi meg egy kicsit szoktam nézni tv-ben azokat szeretem, viszont akkor megnezem a többit hogy milyenek! breaking bad-et már egyszer elkezdtem az se tűnt rossznak :)
2015. máj. 26. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A búra alatt. (1. 2 évad magyar szinkronos, nyáron jön magyarul a 3.)
2015. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Grimm

Z Nation

Falling Skies

American Horror Story

És az odaát is jó, szerintem nem nevetséges a vége felé (De hát izlések és pofonok)

2015. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszii:) bura alattról már hallottammajd aztis megnezem mien :)) ahs-ből csak a 3.évad tetszett azt végig is néztem :) grimmről jókat hallottam! Köszi a válaszokaat!:))
2015. máj. 27. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Odaát nagyon jó, és ajánlom még a Faking it-et.. úgy látom, hasonló az ízlésünk, szóval szerintem tetszene:))
2016. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!