Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A naruto c. sorozatban hogyan...

A naruto c. sorozatban hogyan lehetséges hogy egy időben élt a 3. és a 4. hokage is?

Figyelt kérdés
mert gondolom ha az egyik meghal akkor választanak másikat de itt egy időben kettő is volt.

2015. máj. 28. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Mert mese.
2015. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem ... köszönöm ezt a választ nagyon tanulságos volt számomra és teljességel megválaszolta a kérdésem
2015. máj. 28. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A 3.hokage megöregedett és visszavonult, kb. nyugdíjazta magát. Ezért megválasztották a 4.hokagét, aki viszont nagyon hamar meghalt. Így utána nem választottak 5. hokagét, hanem újra a 3. letta hokage.
2015. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De élt egyidőben az 1. és 2.

Az 1. és 2.hokage testvérek voltak ( a 3. pedig a tanítványuk). Az 1.hokage a Madara elleni harca után lemondott, és a testvére lett a 2. hokage.

2015. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TallandThin Boy ***** válasza:

Gondolom még az elején jársz a sorozatnak, ezért megbocsájtható a bugyuta kérdés.


A harmadik hokage visszavonult, már öreg volt, ezért választottak egy 4. hokagét. Aztán a negyedik meghalt a kilencfarkú elleni harcban, így újra Sarutobi Hiruzen lett a hokage.

2015. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mi számit az elejének de a shippuuden 264 részénél járok ... lehet hogy csak én siklottam át e fölött... köszi a válaszokat
2015. máj. 28. 19:28
 7/8 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát elég egyértelmű. A 349. részben amit ezek szerint még nem láttál, majd lesz visszaemlékezés is az esetre.
2015. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

# 1.


Láttál már hentai-t, arra mond hogy mese!!

Pedig az is anime.

2015. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!