Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek megéri elkezdeni...

Szerintetek megéri elkezdeni nézni a Star Wars: The Clone Wars (klónok háborúja) c. Sorozatot?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam belőle egy részt és tökre visszaaddta azt az érzést,mint amit régen éreztem a SW filmeknél. Csak hát 6 évad :/ +most megy valami folytatása...

2015. máj. 29. 12:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ez az,hogy nem fegyvertelen volt,hanem Yoda elvette Ventristől a lézerkardjait az erő segítségével.--> Lefegyverezte. Én ott habozás nélkül kivégeztem volna, ezzel megfeleztem volna a Sith-ek számát,de ők tudják :D
2015. máj. 31. 21:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha valakit lefegyverzel, az már fegyvertelen. Anakin is tudta, hogy nem helyes, mikor lefejezte Dooku-t a Sithek bosszújában. Szerinted Obi-Wan miért nem végzett Anakinnal a Mustafaron, miután az már magatehetetlen volt? Mert ez a Jedik alapelve
2015. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Attól hogy több droid van mint klón még nem kéne a "harci" droidoknak olyan ostobának leni hogy a gránátot kézbe veszi és nézegeti.

amúgy meg nem tudom honnan vetted ezt a mesteres dolgot hogy nagybetűvel mást jelent. Az interneten utánanéztem és ezt találtam: [link]

Lehet hogy én vagyok begyöpösödött de nekem egy poszter és egy trailer elég hozzá hogy eldöntsem hogy ez is olyan gagyi mint a clone wars.

2015. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A kaminopedia az aztán hiteles forrás..
2015. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tanítványa a Jedi lovagnak van és mivel Anakin lovag volt így lehetett tanítványa. Mester az aki már kitanított legalább 1 padawant vagy kiállta a nehezített próbákat. A tanácsban pedig azok a jedi mesterek vannak akik kivételesebbek a többinél.
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak még annyit hogy a 3. rész végén Amikor Anakin elmegy a Jedi templomba a padawan is mesternek szólítja mielőtt legyilkolja őket.
2015. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy kb 8 éves padawan majdnem mindenkit mesternek szólít...
2015. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
megéri nézni nagyon jo szerintem:) ahsoka tano a kedvencem
2015. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!