Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a Tom és Jerryt?...

Ti szeretitek a Tom és Jerryt? Ha igen, melyik rész a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Vagy aki jobban ért hozzá: melyik korszak tetszik a legjobban?


Akinek nem tettszik, annak miért nem?



2015. jún. 1. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindet szeretem. De a kedvenc részeim amikor benne van a 2 kutya is.
2015. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

és folytatólagos postok.


Olvasgass.

2015. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti sorozatot, az újak nem olyan jók főleg a legújabb. Az valami szörnyű ! Sajnos ezt a fajta gagyi rajzstílust erőltetik az amcsik, ha ép nem 3D ben dolgoznak.
2015. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tény, hogy elég sok bőrt lenyúztak már ezekről a rajzfilmfigurákról: folytatások, egész estés rajzfilmek...

Nekem a klasszikus sorozat marad a favorit, tehát a 40-es-50-es évekbeli, ill. a 60-as évekből / utóbbiakat már Chuck Jones készítette, Hanna-Barberáék nem /. A mai napig tudok nagyokat nevetni ezeken, annak ellenére, hogy már százszor láttam, gyerekként és immár felnőttként is.

Az utána következők már kevésbé jók: a 70-es évekbeli Tom és Jerry show, amikor a macska és az egér haverok / itt Jerry nyakkendőt hord / valami szörnyű, de állítólag az meg is bukott. A Tom és Jerry kölykök / 1990 / sem volt akkora durranás, bár, aranyos, aztán a 2000-es években a Tom és Jerry mesék sem. Viszont az új Tom és Jerry show, amit pár éve készítettek, egész jópofa. Jók a rajzok és a sztorik is, bár, ahogy Mesefan írja, a stílus természetesen nem olyan, mint az eredeti, kézzel rajzolt. De valahogy még mindig ennek a reebotnak sikerült valamennyire megfogni a régi sorozat hangulatát, és örülök, hogy megúszta azt, amit több más rajzfilmfigura nem: hogy 3D-s marhaságot csináljanak belőle.

2015. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csakis a régiek tetszenek, komolyan, hihetetlen, kb ezerszer láttam, de egyszerűen nem lehet megunni.

Az új részeket is láttam, fél szemmel, mert a kisfiam nézi, amik a Boomerang csatornán mennek, de nekem nem tetszenek már ezek. Volt amikor adták a régi részeket, de azok is tetszettek neki egyébként.

Sok kedvenc részem van:

amikor az operában énekel a Tom, a zongorakoncertes, a tengerpartos, amikor megisznak valami varázsitalt és erősek lesznek, amikor Olaszországba utaznak, amikor a apa kutya és fia elmennek piknikezni, a láthatatlan kiskacsás,meg még sok van, ezek jutnak eszembe :)

Amiket Chuck Jones rendezett, azok nagyon teszenek.

2015. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira jó mese.

A kedvencem, amikor Tomot csecsemõkènt kezelik a baràtai ès amikor jön Jerry rokona, aki gitàrozik.

Szinte az összes rèszt làttam màr, nekem is a règiek kedvenceim.

Szeretem a mellèkszereplõket is: a szürke kisegeret, a hàziasszonyt, akinek sosem mutatjàk az arcàt, a kiscsibèt, a fekete macsmàt (Tom haverja) meg a Bulldogot a kölykèvel.

Most hirtelen eszembe is jutott az a rèsz, amikor piknikeznem ès jönnek a hangyàk ès elvisznem mindent. Cseng a fülemben a hang, ahogy menetelnek fel a hangyàk.

2016. jún. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*macska

*piknikeznek

*elvisznek


(k helyett m-er ír folyton)

2016. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!