Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SEGÍTSETEK KÉRLEK!?

SEGÍTSETEK KÉRLEK!?

Figyelt kérdés
1. kérdés: A Generátor Rex című mesét miért törölték a cartoonnetwork-ről? Régen én ott néztem! 2. kérdés: Melyik az a mese, amelyikben van egy zöld hüllő, és van egy gyerek akit Zack-nek hívnak? A Hüllő láthatatlanná tud válni, vagy álcázza magát, olyan a haja hogy: középen fehér csík van, oldalt meg fekete, és ez egy család!

#film #mese #testvér #emo #Zack #Evo #Rebeka #generator rex #hüllő család #hatosügynök
2015. jún. 3. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy Zack-nek hívják csak én úgy emlékszem rá
2015. jún. 3. 14:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Szombaték titkos világa?
2015. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az KÖSZIKE!!! De a Generator Rexet miért törölték a CartoonNetwork-ról?
2015. jún. 4. 07:50
 4/6 malacketrec120 válasza:
Állítólag azért törölték a mesét mert a gyerekek-re rossz hatással volt (rosszakat álmodtak stb..) én is sajnálom hogy törölték...Hogy valaha is adni fogják még ? nem tudom, de szerintem nem.Remélem sokat segítettem :)
2015. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Malacketrec120 Köszi hogy leírtad, sokat segítettél, de énis sajnálom hogy a Generator Rexet törölték :c Nagyon Imádtam nézni!
2015. jún. 25. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
De ez miért emo???
2015. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!