Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne pár kérdésem a Vámpírnap...

Lenne pár kérdésem a Vámpírnaplòkkal kapcsolatban!? Nagyon szépen kérlek segítsetek!

Figyelt kérdés

Szolval azt szeretnem kerdezni, hogy :

1. Stefant a 3.evad elejen Klaus arra kenyszeriti, h kapcsolja ki az erzeseit. Azt szeretnem kerdezni, h minkor kapcsolja vissza?

2. Elena melyik evad melyik reszeben lesz vampir?

3. Egy oldalon azt lattam, h Damon es Elena az 5.evad elejen szakitanak, mondjuk en ezt meg nem lattam, de ez igaz, es ha igen mikor jonnek megint ossze?

Elore is koszi!



2014. febr. 16. 22:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es ha Delena a 4.evadban jon ossze, akkor a 3.evadban singli lesz Elena v Stefannal jon ossze?
2014. febr. 16. 23:24
 2/5 ASOT ***** válasza:
100%

1. Az évad vége felé visszatérnek Klausszal Mystic Fallsba, és ott Elena szerelme meg egyetlene cukorfalatkája által újra előjönnek az érzései. ÉS újra dúl a love.

Mivel Klausz ősi vámpír ugye így bármire rá tudja venni a vámpírokat is. De nem ő kapcsolja vissza.


2. Elena a 3. évad utolsó részében lesz vámpír mikor beesik a tóba aztán meghal és tátámm vámpír lesz. (ergo a 4. évadban kezdődik az igazi vámpír szerepe.


3. igen szakítanak, az hogy összejönnek e még azt egyenlőre nem lehet tudni, de valószínűleg számítani lehet rá hogy ha majd Elena visszatér a testébe akkro majd biztos találkozik Damonnal és elmondja mi volt ésa lehet h újra dúlni fog a love....

2014. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.azt tudom hogy a 3.evad 5.reszeben mennek vissza mistik falsba es h a 3.evad 14.reeszeben meg nincsen bekapcsolva az eerzesei.


2.:3.évad 22.reszeben hajttan le a hidrol Mattal es a 4.evad 1.reszeben fog at alaklni vampirra.


3.azt meg nem tudni h ossze jonnek e meg.de szerintem ossze fognak jonni.

A hejes iras miatt sorry. Csak tabletrol vagyok :)

2014. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
már nem azért, de szerintem nézd meg és megtudod
2014. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. szept. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!