Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harca 5. évadának 7....

A Trónok Harca 5. évadának 7. részében Ramsey Bolton kit nyúztat meg és akasztat fel Deresben? Nem tudtam felismerni az arcát.

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 19:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te komplett idióta :"DD
2015. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Attól mert valaki kicsit nem figyelt jobban oda a sorozatra már idióta? Sajnálom a szüleidet, hogy ilyen empátiahiányos vagy.


Jelentelek!

2015. jún. 6. 15:11
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Jelents... téged meg sajnállak ennyire érzékeny vagy lelkileg, rossz lehet.
2015. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
nem vagyok érzékeny egyáltalán, de nem kell bunkónak lenni. Csak sajnálni tudlak amiért ilyen negatív ember vagy.
2015. jún. 7. 10:31
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

" Azért ha Brienne lett volna, azt jobban kihangsúlyozzák, nem gondolod?"



Most komolyan, ebben mi a lenéző??? Úristen.. :D Te még attól is elsírod magad ha rád száll egy légy.

2015. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nade csajok! Fontos ez a veszekedés?
2015. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Utolsó előtte te komolyan nem érted a helyzetet. Arról már tanú bizonyságot tettél, hogy az IQ-d elég alacsony és az agyad sincs a helyén. Jár a taps! :)
2015. jún. 7. 18:54
 18/25 anonim ***** válasza:

Hallod öcsém.. :D


Kettőnk közül te nem tudsz írni, szóval ne papolj nekem itt az IQ-ról. Van már valamid? :D Barátnő? Jogsi? Érettségi? Esetleg diploma? Vagy valami szakma? Nyelvvizsga? Lakásod? Vagy otthon ülsz és anyuci vállán sírsz minden egyes komment után? Mert akkor jobb lenne ha elhallgatnál. :D Kis 13 éves.

2015. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy hány éves vagyok? Semmit nem tudsz rólam. Középiskolába járok, és az iskola mellett eljárok dolgozni is minden nap. Középszintű nyelvvizsgám van angolból, és érettségim angolból és németből. A rezsibe itthon adok bele, ahogyan az ételbe is. Szóval szerintem van miért pakolnom, hogyha megengeded. És az IQ-d most még alacsonyabb lett, hogy elolvastam a válaszod. Megvetésre méltó vagy.
2015. jún. 8. 17:00
 20/25 A kérdező kommentje:
Továbbá a jogsit csinálom, és könyvelőnek és logisztikusnak tanulok. Ennyi szerintem elég ahhoz, hogy befogd a szádat és ne jártasd feleslegesen.
2015. jún. 8. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!