Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az baj ha 15...

Szerintetek az baj ha 15 évesen még szeretek pár mesét?

Figyelt kérdés

Idén ballagok általánosból de még szeretem

pl. kalandra fel,parkműsor csak ennyi tetszik?



2015. jún. 6. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
dehogy. :)
2015. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Én 21 évesen is szeretem a meséket :) Az ember soha nem nő fel, csak megtanul komolyan viselkedni :)
2015. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Látod, emiatt a hozzáállás miatt utáltam pár osztálytársamat általánosban, mert szerintük már 12 évesen is ciki volt meséket nézni. Pedig nem az. Én 29 vagyok, és mai napig egy csomó rajzfilmet megnézek, olyanokat is, amik kifejezetten gyerekeknek készültek, szóval nem 16+ animéket.
2015. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy ezért ki kell írnod ide egy kérdést.
2015. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek azt hittem egyedül vagyok :).
2015. jún. 6. 11:24
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy baj.Én is 15 éves vagyok mégis nézek egy csomó rajzfilmet.Semmi ciki nincs benne.
2015. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Az baj hogy ilyen retardált gagyi meséket nézel, mikor vannak normális rajzfilmek is. Na meg animék.


És az is baj ,hogy ez nem is tudom hanyadik ilyen kérdés.


Használjátok már a keresőt !!!!!!!!!


NEM CIKI MESÉT NÉZNI!!

2015. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és a kalandra fel se a másik nem retardált hanem azok a szar animék.
2015. jún. 7. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem baj, hiszen nincs meghatározva, hogy mit hány éves korig lehet szeretni, és az általad említett sorozatok ugyanúgy szólnak az idősebbekhez is, mint a gyerekekhez -- sőt, a Parkműsor kimondottan inkább a tinédzsereknek és huszonéveseknek való.


Én meg 8-9 évesen gondoltam úgy, hogy kinövök a rajzfilmekből, de most 24 évesen már szinte nem is nézek mást, csak rajzfilmeket meg ismeretterjesztő műsorokat.

2015. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, én is nézek. ;)
2015. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!