Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?...

Milyen sorozatot nézzek? Láttam már/nézem most.

Figyelt kérdés

... The Prieson Break, Game of Thrones, Walking Dead, Breaking Bad (ezek a kedvenceim, de persze már sok sorit láttam, de egy csomót abbahagytam mert elhúzták a végét)

Szerintetek a Híd című sorozat jó? Belevágjak? Vagy inkább a Shameless legyen?



#sorozat #sorozatfüggő vagyok
2015. jún. 8. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
A Family Guy kimaradt, imádom :Dd
2015. jún. 8. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Akik ezeket szeretik, általában szeretni szokták ezeket is:

Búra alatt, Sons of Anarchy, Grimm.

2015. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Shameless k. jó sorozat! Az ötödik évadot rendesen elkontárkodták, de az első négy évad aranyat ér! Ajánlom!
2015. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha a felsoroltakat szereted, akkor én ezeket ajánlom:

Banshee, The Killing, Fargo, True Detective, The Fall, Homeland, Sons of Anarchy, Hannibal, Daredevil, Dexter, The Bates Motel, Orange Is the New Black, Ray Donovan, Sherlock, Orphan Black, 24, Person of Interest, Harper's Island, The Walking Dead.

A Hídból én az US változatot és még csak az első évadot láttam, az nagyon jó volt.

2015. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom kicsit megkésve. :) Hát a Dexter most fejeztem be, imádtam. Nagyon jó kis sori volt, köszönöm a tanácsot. Lehet elkezdem a Shamelesst. :) Köszi a tippeket, van miből választanom.
2015. okt. 17. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedvenceim, ajánlom! :)


Felhõtlen Phiadelphia

Dokik


CSI Miami

Gyilkos elmék


South Park

Family guy

Brickleberry


Spartacus

Vikingek

Fekete vitorlák

Róma


Odaát


The pacific

Az elit alakulat

2016. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!