Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A z harcosok melyik sagában...

A z harcosok melyik sagában voltak olyan erosek mint broly legendás formájában?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Bubu
2015. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és a cell saga utan gondoltam bubu elott
2015. jún. 13. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Broly a legerősebb. 1v1-ben nem tudta volna legyőzni őt senki. Az összes Broly-s movie-ban összefogással győzik le. Tehát igazságos küzdelem esetén bárkit legyőzne. BÁRKIT! Mondhatja rá bárki hogy agyonszteroidozott, idegbeteg állat stb... de akkor is ő a legerősebb. Gondolj bele.. Gokuék mennyit edzettek mire elérték az SSJ 2-t... vagy bármit is... Brolynak nem volt szüksége rá :) ő a megtestesült erő! Ha van esze... akkor bármire képes lehetett volna. De sajnos az erő, a harag megvakította. Nem tudott józanul gondolkozni. Csecsemő korában túlélt egy késszúrást és azt hogy kilökték a világűrbe!!! Ember!!! Melyik csillagharcos lett volna képes túlélni egy ilyet baba korában???? EGYIK SEM! Sőt valószínűleg többségük még felnőtt korában sem lett volna képes túlélni! Broly egy kib*szott isten, akit csak azért voltak képesek legyőzni mert többen voltak ellene. Sok lúd disznót győz... Ja és Buu is hasonló kaliberű mint ő!!! Őt se tudta volna Goku legyőzni segítség nélkül.
2015. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igy van igazad van broly maga az erő az harcosok egyik sem vehete fel vele a szintet ha broly jo fiu lett volna és ugyanugy tudot volna edzseni mint gokuék akor legyőzhetetlen lett volna még elérte volan konnyedén az ssj4 szintet is a z ben szerintem
2015. jún. 13. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!