Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jurassic World-ben megszólal...

Jurassic World-ben megszólal a híres dallam, ti is elmorzsoltok néhány könnycseppet alatta?

Figyelt kérdés
Ezen nőttem fel,imádom a dínókat,s Jon Williams dala ilyen hatással van rám.
2015. jún. 14. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez velem is :D
2015. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is könnyeztem el magam, de megható volt és mosolyogtam film közben, annyira örültem neki! :)
2015. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
85%
Nem, de amíg néztem a filmet, egy kellemes nosztalgia kerített a hatalmába :D Főleg, amikor még csak megérkeztek a parkba.
2015. jún. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sírni én sem sírtam, de iszonyatosan elfogott a nosztalgiaérzés! Ez az öregedés legbiztosabb jele! :D Gyerekfejjel (meg most is) imádtam a Jurassic Park minden részét! Még úgy is, hogy nem láttam moziban a régieket(csak VHS-en, meg TV-ben) iszonyatosan jó volt a hanghatás meg (persze akkori szinten) a látvány! Ez volt az első Jurassic film amit láttam a moziban és órási élmény volt! Főleg a zene a Raptor "kiáltása", de legfőképpen a T-Rex utolérhetetlen és felülmúlhatatlan üvöltése amin szerencsére nem változtattak! Azért akkor is ő a Zsarnokgyíkok királya nem holmi Indominus rex! :D Amikor T-Rexet megláttam és meghallottam na akkor kerülgetett engem a sírás! :D Elképesztően a hatása alá kerültem. Lábra is alig tudtam állni a film végén és ezt nem sok film tudta elérni nálam! :)
2015. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok:

Utolsó: A T-REX megjelenése volt nálam is a csúcspont, a katarzis :) Már 2-szer láttam moziban, de mindkétszer beleremegtem, annyira elfogott az örömmámor :D Ami még megható volt, az a hosszúnyakú dínó haláltusája. Szegényt nagyon sajnáltam.

2015. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szintén nekem is a nagyfőnök megjelenése volt az igazán megdöbbentő, de imádtam a raptorokat, főleg Blue-t, már féltem,hogy az Indomius megöli.

Viszont a végén a T-Rex üvöltése óriási volt, beleborzongtam.

2015. jún. 22. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint az a rész is nagyon tetszett amikor (SPOILER) a Mosasaurus pontot tesz a dolog végére és berántja az I-Rexet a vízbe! Már az előzetesek alapján sejtettem, hogy a Mosasaurus fogja helyretenni ezt a mutáns dögöt így nem ért annyira meglepetésként ez, de azért nagyon jó látvány volt és a kivitelezés is jóra sikerült. (SPOILER VÉGE)Szóval nekem még ez a jelenet is nagyon bejött.
2015. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még ami nagyon vagány volt, az a raptoros rész a végén, amikor kiengedték őket a ketrecből és szinte kitörtek és 1000-rel elkezdtek futni, Owen meg köztük motorozott. Na ilyen részt nem sok filmben fogunk látni :)

Ez a rész meg is van poszteren (asszem a Mozimánia melléklete volt).

2015. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is nagyon jó volt, amikor kinyílik a kapu a Jurassic World felirattal, szól a zene, nyílnak a kapuk... uhm... A legnosztalgikusabb szerintem az volt, amikor az indominus elől menekülve a srácok bemenekülnek a régi park épületébe. Megtalálják a feliratot, nézelődnek, bemennek a garázsba, közben halkan szól a zongorán a főtéma, az öcsi felvesz egy ilyen éjjellátó sisakot :) Nagyon megható volt :)
2015. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!