Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok? Trónok harca...

Mit gondoltok? Trónok harca ötödik évad utolsó rész, csak akkor olvasd tovább ha láttad.

Figyelt kérdés
Spoiler!!! Szerintetek mi lesz Havas Jonnal, remélem nem itt ér véget neki a sorozat, mert északon szinte ő az egyetlen kulcsfigura... Vajon tényleg visszahozza a halálból a vörös boszorkány?

2015. jún. 15. 10:51
1 2
 11/13 papamaki válasza:
100%

Havas Jon nem halhat meg több okból is.

Főként a 4. és az 5.évad eseményei miatt nem halhat meg azokat most nem írnám le, h. miket tett.

Szerintem ő az egész sztoriban kulcsfontosságú szereplő ha csak a mások eljövetelét, ínváziojukat nézzük.

Eddig ő az egyetlen harcos személy aki szembeszál a másokkal és próbál valami szövit tenni ellenük.

Továbbá ha most meghalt tényleg akkor vége lenne a főszálnak a feketevárban a dagi gyerek elment stanis utólsó embere és a vörös asszony van akik még ott tartozkodnak de velűk nem lehet tovább vinni a főszálat, mert mindig Jon szemszögéből néztük 80-90%-ban.

Meg amikor a 8. részben farkasszemet néztek az éjkirály vs jon akkor gond. sokan majd valami epic párbaj lenne köztük de ennek így vége.

Mégis jon kívül ki tudna harcolni vele jaime lannister a fél karú nem hinném, szürkeféreg nem, jaime zsoldosa akinek nála van még az a kard ami végezhet vele.

Ha tényleg megkellet halnia akkkor nagyon rossz időpontban van a halála még a 3. évad végén a nyílvesszöktől kellet volna meghalni v. a legvégén a másokkal szemben de most nem jó a halála a sztori miatt.

Most nézzük ki szálna szembe a másokkal késöbb biztos dany de ő semmmit nem tudd róluk és hiába lesznek jó nagy sárkányok azok nem bírják az örök tél hideget szerintem, mert anno 8-10 ezer éve a másokat nem a sárkányok győzték le hanem az elsők, erdő gyermekei meg még az óriások csak h. ők majdnem kihaltak már csak pár db van belőlük.

Akkor ki maradt? Ja az összes emberi sereg mindenhonnét.

Plusz Brandon stark szála akik a 6. évadban tuti h. visszatérnek, mert úgy lett velűk a 4. évad h. eljutnak a célig kiderűl h. még egy pár erdőgyermekei meg egy öregúr aki nemtudja megtanítani járni de repülni fog.

Vajon mit jelent?

Nagy eséllyel hollóvá vált. v. hollót is tudd írányítani.

Ami a legjobb lenne ha JÉGSÁRKÁNNYÁ változna az tökéletes fegyver lenne a másokkal szemben.

És végűl az egész sztori a felé meg jon halálával és akkor lenne logikus is a halála ha a Trónok harca lenne az első olyan fantasy univerzium, ahol a gonosz vagyis a msok fognak nyerni, mert jonon kívűl senki nem tett ellenük senki.

2015. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csigavér...


[link]

2015. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, sokan belekötöttek abba a mondatomba, hogy nem maradna északon kulcsfigura. Akkor pontosítok, úgy gondolom én is, hogy Havas volt az egyetlen olyan "főszereplő" akit láthattunk a mások elleni küzdelemben. Szóval én is reménykedem abban, hogy nem ér még itt véget a története. Igaz sokan azt várják hogy majd a vörös boszorkány alkot valamit, én is ezt várom, de R.R.Martin-ról tudjuk, hogy milyen és lehet csak azért sem lesz fog történni, mert mindenki ennek örülne... hát kíváncsian várom. :)
2015. jún. 17. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!