Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A jurassic world-ben lesz még...

A jurassic world-ben lesz még más hibrid dinó?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert láttam képeket egy stegoceratops nevű dinóról.léci ne spoilerezzetek.a válaszokat előr is köszönöm:)

#film #mozi #dinoszaurusz #hibrid #Jurassic World #hibrid dínó #no-spoiler zóna
2015. jún. 15. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik dinoszaurusz hibrid. Ezt Wu elmondja a mostani részben. Azok is, amelyeket nem mondanak annak.

Ha emlékszel még, akkor mondja Masraninak, hogy egyetlen dinoszaurusz sem úgy nézett ki valójában, ahogyna a parkban be van mutatva. Valahol a film felénél említi.

2015. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

*Ja ups, most olvasom, hogy még nem láttad.


De akkor hogyan válaszoljon valaki a kérdésre, ha nem akarsz spoilert?

2015. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
IGAZÁNÓL ILYEN NAGYOBB SPOILEREKRE GONDOLTAM HOGY NE LEGYENEK PÉLDÁUL MI LESZ A VÉGÉN.DE KÖSZI A VÁLASZOD!:)
2015. jún. 15. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nem lesz más "olyan" dínó az indominiuson kívül. :D
2015. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
CSAK VALAMI JÁTÉKFIGURÁBAN KIADNAK EGY FÉLIG TRICERATOPS FÉLIG STEGOSAURUS-T:)D KÖSZI A VÁLASZT:)
2015. jún. 15. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan a Raptor tollas dinoszaurusz volt, ez kiderült a legújabb ásatások szerint. viszont elég hülyén nézne ki nekünk nézőknek, akik a JP 1 óta hüllőszerűnek könyveltük el őket. Ezért találták ki ezt a hibrid témát, hogy ezzel lefedezzék magukat, szerintem nagyon ötletesen.


A kérdésre válaszolva, olyan hibrid nincs benne több, mint a "fő dinoszaurusz".

2015. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!