Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film vagy esetleg...

Van olyan film vagy esetleg sorozat amit nagyon gyakran megnézel?

Figyelt kérdés
Pl nekem van egy ismerősöm aki minden héten magnézi ugyanazt a filmet, mert ő akkor tud gondolkodni :D

2015. jún. 15. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem akármennyire tetszik egy film 1szer szoktam csak megnézi,


esetleg a 1-2 Jóbarátok részt nosztalgiázásból.

2015. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
általában évente 1x megnézem az egyik kedvenc filmemet,van hogy félévente! pl mikor jólesik hónapok után sírni egyet,és kikívánkozik belőlem
2015. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viasat 6 - Pankráció.
2015. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jóbarátok bármikor jöhet nekem is. :)


Nagyon gyakran semmit nem nézek, mert elég sok filmem van, és még így sem láttam mindet, de amiket sokszor néztem és még sokszor fogom is:


Cápa

Háborgó mélység

Démonok 1-2.

Gonosz halott 1-2.

A dolog (a remake is)

Péntek 13. összes

A sólyom végveszélyben

Az elit alakulat

Star Wars összes

A Gyűrűk Ura

A titokzatos labirintus

Polip sorozat

Twin Peaks

Büszkeség és balítélet (bizony! :))

Igazából szerelem

Veszélyes éj

The Straight Story

Gran Torino

Ments meg, uram!

Forrest Gump

2015. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sorozatba ha csak ki akarok kapcsolni, nem gondolkodni, akkor Jóbarátokat és Dadust nézek, azokat már többször láttam.


illetve az Örökség című szappanoperát láttam már többször, valahogy leköt mindig, pedig nem szoktam mexikói sorozatokat nézni, csak ezt. sokszor. nem tudom, miért


filmbe nincs ilyenem

2015. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én a Dexter c. sorozatból nézek meg néha egy-egy részt.

Filmek közül az összeset szeretem újranézni ami tetszik, általában azért nézem meg többször mert másoknak is szeretem megmutatni :)


De amúgy amiket nem lehet megunni:

Rekviem egy álomért (ez után a film után szó szerint össze kell kaparnom magam de élvezem mert elképesztően nagy hatással van rám)

Django elszabadul (akárhányszor megnézem, mindig szórakoztat)

Ponyvaregény (úgyszintén, Tarantino <3)

In Bruges (magyar cím: Erőszakik) - ez a film szerintem fantasztikus, tele van szimbólumokkal és bemutatja hogy a bérgyilkosoknak is van külön normarendszerük amihez életük árán is tartják magukat. Sokszor groteszk megnyilvánulásai vannak a szereplőknek és imádom az egészet úgy ahogy van. Na meg Colin Farrell egyébként is a kedvenceim közé tartozik.

Remény rapjai - csodálatos film gyönyörű filmzenével

Száll a kakukk fészkére - nagyon szórakoztató, mély mondanivalóval


Nem folytatom, mert végtelenségig írhatnám a listát - lényeg az, hogy imádom a filmeket és ami kicsit is tetszik, azt szívesen újranézem.

2015. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előfordul. Ha a sorozat/film nagyon nyakatekert, újra szoktam nézni, hogy minden részlet meglegyen (pl. Hannibal, Trónok harca). Vagy egyszerűen hiányzik (kedvenc filmek).

Meg van az alapzaj. A szomszédban nagyon hangos, dohányos, részeges, igénytelen alakok laknak, ha már szagolni muszáj őket, legalább hallani ne kelljen. (Egy rém rendes család - lassan váltani kéne...)

2015. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Trónok harca1" azt nézheted ám,annyi mindent kihagynak belőle hogy a fantáziádra bízzák egy két jelent előzményeit és következményeit :DDD
2015. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!