Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jurassic World folytatás?

Jurassic World folytatás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem jelentették be :) Hivatalos bejelentésig meg azt mond mindenki amit akar.
2015. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esély van rá.
2015. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem hogy lesz, nekem nagyon tetszett a film, amúgy meg hatalmas bevétele van, így nagyon valószínű, hogy csinálnak folytatást.
2015. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy esély van rá! Egyrészt a filmben ugye mikor a labort kiürítették akkor elvitték a dokumentációkon kívül sok embriót is tehát történetileg a cselekmény nem zárult le. Másrészt a film hatalmasat kaszált a moziban tehát pénzügyileg sem nagyon van előtte akadály. Majd meglátjuk! :) Én remélem lesz tovább! :)
2015. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy már rég bejelentették a folytatást. És a 4.rész főszereplője Chris Pratt már alá is írt a folytatásokra. De nagy esély van rá,hogy jön a folytatás. Alig 2 hete van kint a film,de már majdnem elérte az 1 milliárdos határt (és ha így halad ,akkor néhány nap múlva át is lépi). Már az első napján fél milliárdot kaszált.

Szerintem ilyen számokkal hivatalosan is bejelentik,hogy elkészül a folytatás.

2015. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos h fogják folytatni. nagy sikerű film:)
2015. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz! Ahogy egy előttem szóló leírta, már előkészítették a folytatást azzal, hogy dr. Wu elvitette az embriókat. Szerintem a köveztkező részben ő egy új parkot fog létrehozni, esetleg valami újdonságot.
2015. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lesz folytatás, mint már említették Chris Pratt aláírta a szerződést a 2. filmre, és ha figyelmes voltál a film alatt voltak rá utalások(a film végén Owen és Claire párbeszéde, és nem tudjuk, hogy hova szöktek meg a laborból az emberek, mi lesz a látogatókkal, és mit kezdenek a T-Rexszel, mert hogy az most szabadon rohangál a szigeten :D).
2015. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lesz folytatása. Már meg is van a premier dátuma: 2018.június.22.

2015. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!