Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! 1. Szerintetek...

SPOILER! 1. Szerintetek meghalt? 2. Mi lesz vele?

Figyelt kérdés

A Trónok Harca ötödik évadának utolsó részében Havas Jon-t leszúrták az Éjjeli őrségben. Szerintetek meghalt? Nem furcsa egy kicsit, hogy Melisandre éppen akkor tért vissza a Fekete várba?


Szerintetek mi lesz Daenerys-sel? Mit fognak vele csinálni azok a lovasok? Lehet, hogy ők is csatlakoznak Daenerys-hez?



2015. jún. 19. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A könyvben még annyi volt,h megérkezett a sárkány Danyhez. De egyébként az khal Jhaqo khalasarja, aki khal Drogo egyik embere volt, majd mikor Drogo haldoklott, akkor Jhaqo és néhány embere megerőszakolták Eroeht (akit korábban Dany mentett meg tőlük) és megölték. Dany pedig azt mondta,hha megint találkozik velük,akkor megbánják. Tehát vagy megperzseli őket vagy megbocsát nekik.


Jon pedig ennyi volt a könyvben,de ott Melisandre el sem ment a Falról és figyelmeztette Jont,h veszély leselkedik rá, plusz korábban Stannisről kért látomást az istenétől, de csak havat látott, ami Jonra lehet utalás.

A színész azt mondta,h meghalt, ennyi volt számára. De azt is mondta,h a 6.évadban nem lesz benne, ami nem jelenti azt,h a 7-ben sem,tehát kissé ellentomondásos számomra a nyilatkozata. A könyvben nem tudnám elképzelni,h ennyivel elintézi az író, de a sorozat az már más tészta.

2015. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"korábban Stannisről kért látomást az istenétől, de csak havat látott, ami Jonra lehet utalás" Ezt azért kijavítanám. A könyvben (magyarban) ez van: "Csupán egyetlen pillantást szeretnék Azor Ahaira, de R'hllor csak Havast mutatja nekem." Az angolt nem olvastam, de ha ott a snow nagy betűvel van írva, akkor az Jont jelenti, nem a havat.
2015. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Stannis és Azor Ahai Melnél egy kutya.
2015. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg Melisandre feltámasztja Jont a halálból, de ezt nem túl megbízható forrásból tudom. Daenerys más kérdés...kíváncsi vagyok mi lesz vele... Végülis a második férjjelöltje is meghalt, szóval még azt is eltudom képzelni, hogy újra régi népének élére áll és hozzámegy az új khalhoz... Bár erre elég kicsi az esély :D
2015. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem Jonnak végleg vége és mivel halott így már nem igen lesz belőle semmi sem. Ha csak át nem wargol Szellembe, mert ez ugye esetében még egy jó biznisssz lenne, de POV karakter már nem lesz belőle.


Danyt szerintem nem fogják bántani, elvégre, ha belegondolsz ki lenne az az őrült, aki neki állna bántalmazni egy olyan nőt, akinek a házi állatkája egy vérszomjas sárkány? :D Az tuti, hogy magukkal fogják vinni, de a sárkány miatt szerintem életben hagyják.

2015. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
Szerintem csak azért hangoztatják teli torokból az alkotók és a színész is hogy nem írt alá,mert ha azt mondták volna hogy aláírt egy brutális Spoilert lőttek volna el.
2015. júl. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy NEM halt meg. Ki van zárva.
2015. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!