Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SPOILER! SPOILRER! Havas Jon...

SPOILER! SPOILRER! Havas Jon meghalt?

Figyelt kérdés
A könyv úgy fejeződik be, hogy leszúrják.Most akkor megalt?

2014. márc. 10. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Meg.
2014. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán kellett volna kiírni a "spoiler-t", mert akarva akaratlanul is elolvassa mindenki, mi jön utána. :D


Egyébként erre anno Martin visszakérdezett (mármint nem konkrétan erre a kijelentésre): "Miért, meghalt?"

2014. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Ezt csak egy ember tudja, az író. Mi is csak annyit tudunk, mint te. Sztem nem fog meghalni. Én arra tippelek,h Mel visszahozza az életbe pl. Stannis feláldozásával, mert én ebben logikát látok.
2014. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az nem lehet, hogy nem halt meg, csak megsebesült?

Mármint mielőtt a halálos szúrás jött mondjuk betoppant szellem és a vadak is megvédték Jont.

2014. márc. 11. 05:40
 5/13 anonim válasza:
Szerintem nem halt meg, mivel varg(bizonyos szintig) így még biztos lesz szerepe a következő könyvben, ha farkasként is.
2014. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meghalt, és ahogy az előttem szóló is mondja, meglehet, hogy Szellemben él majd tovább. Vagy csak meghal és kész. Úgyis sok a szereplő a GoT-ban :D
2014. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem tuti nem halt meg. Nem azért, mert főszereplő (lásd Ned), hanem mert még a (feltételezett) szüleiről sem tud.
2014. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kellene tudnia, kik a valódi szülei. Igazából lehet, hogy Martin Nedet is azért ölte meg, hogy ne tudja elmondani Jonnak, hogy végül is kik a szülei. De Martin ritkán írt a mezei olvasók szemszögéből nézve logikusan.
2014. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ber Péter válasza:

Most csak az író tudja. Elég nagy párhuzamot érzek a Vörös Násznak a Cathlyn-féle leírásával. A negyedik szúrás közben elájult, ezért 3 tuti találatnál jár. Melisandre a kastélyban van, szerintem megmenti R'hallor hatalmával.

Tormund szerintem meghallja az eseményeket, és odasiet, szétkergeti az Őrség embereit. Akinek küldetése van, nem távozhat el - ha mégis, vissza kell őt hozni -, amíg azt nem fejezi be. Ha a Mások elleni harcot nem is vállalhatja be így, Bolton Fattyát meg kell még fingatnia, az tuti! :D

2014. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ramsayt inkább egy krakennek kéne elragadnia. :D


Roose-t meg a farkasoknak. xD

2014. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!