Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Havas Jon ujraéledve mint az...

Havas Jon ujraéledve mint az első személy aki képes irányítani a sárkányokat? Mivel a Targaryen vér is meg van neki és a Stark, azaz a vargolási képesség. A sárkányok apja? :D

Figyelt kérdés
Egyértelműen haladunk a végjáték felé(tűz és jég), de hogy Daenerys-el egyenrangúak lehessenek(egymás mellett), kellene valami atom húzás Jon-nál.

2015. jún. 23. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is lesz valami ''húbazzeg'' jelenet Jon-al, ami gyökeresen megváltoztatja. Az kizárt dolog, hogy ne éledjen fel. Nem véletlenül voltak Melisandre-val azok a sokatmondó jelenetek. Na meg mi a fészkes fenéért búcsúzott volna Barristan is egy Rhaegar jelenettel? Minek mesélt Kisujj a Harrenhall-i tornáról, ahol Rhaegar Lyanna-t választotta szépség királynőjének?


Egy ilyen kaliberű műsorban nincsen olyan hogy valami véletlenül lenne benne, pláne Jon és Dany részéről, akik a lényegek. Mivel tűz és jég dala...ha erre gondol az ember mindenhogy ők ketten ugranak be mindenkinek a karakterek közül. És Tyrion lesz kettejük között a ''dal''= a kapocs.

The SONG(Tyrion) of Ice(Jon) and Fire(Dany)


Az 5. évadból már simán leszűrhető volt, hogy az ő száluk van felturbózva, a többiek meg csak sodródnak az árral. Átalakítják a sztorijukat, ahogy a legtöbb időt tudják spórolni.


Szóval lényeg a lényeg, akár ez is megeshet és rohadt jó jelenet kerekedne ki belőle.

2015. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Valamiért mindenki mesének akarja felfogni az egészet, de nagyon nem ez a helyzet. Ez nem az a sorozat, ahol a végén a két kedvenc szereplőnk összefog, és közösen elintézik a gonoszakat. Danynek szerintem is lesz köze a Másokhoz („a te dalod a jég és tűz dala”), de hogy Havas Jonnak mennyi köze lesz az egészhez, azt nem tudom. A sárkányokat meg maximum Bran irányíthatja majd, vagy talán még ő sem.
2015. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

pedig tuti klisés lesz ez is, mint minden normális fantasy

csak a rajongók 1%-a reménykedik ilyen szutyok végben :D

mert ők ilyen ''csakazértislázadó'' tipusok xd

mint pl. hogy majd Stannis lesz a király meg ilyenek, Jaime Azor Ahai :D

viccesek

2015. jún. 24. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
George R. R. Martin nem az a figura, aki a happy end-re akarna rájátszani. A R+L=J teória meg pontosan olyasvalami, amit Martin sose lépne meg, ugyanis a saját és csakis a saját vízióját veti papírra, nem pedig azt, amit a rajongók látni akarnának, egy ilyen fordulat olyan lenne, mint amikor a Dallas rajongói addig puffogtak és hisztiztek, mígnem Bobby vissza nem tért. Mondjuk GRRM bejelentette, hogy az HBO részben szabad kezet kapott az új évad megcsinálásában, viszont a könyveket továbbra is a saját elképzelései szerint fogja megírni és lássuk be, a könyv a döntő, mert a könyv és a sorozat olyan, mint a feketekávé és a cappucino, az előbbi csak az alapja a másiknak, amihez még sok mást hozzákevernek. Én személy szerint nagyot fogok csalódni, ha a sorozatban Jon visszatér és még nagyobbat, ha a könyvekben is, bár ez utóbbi nem fog bekövetkezni, hisz, ahogy fentebb is írtam Martin nem hatódik meg a rajongók sírásától és nem támasztja fel a holtakat pár fan kedvéért. A Tűz és Jég dala többek között azért olyan jó, mert kizárólag egyetlen ember alkotja, nem szól bele se az író unokája, se a haverjai és legfőképp a rajongói, hogy mi és hogy legyen, a szálakat egy-egy kötet végén pedig azért nem zárja le soha, hogy az olvasónak legyen min gondolkoznia és kellően izgatott legyen az új könyv kijöveteléig, de ez távolról sem azt jelenti, hogy a legvalószínűbb fog bekövetkezni, elvégre ez egy fantasy, aminek épp az a lényege, hogy nem kell logikusnak lennie, mert ott van benne mindig az ismeretlen, ami bárhogy képes formálni a világ történéseit. Ez az egész "Jon kerül a vastrónra" dolog meg egy középszerű Disney álmodozás, pontosan olyan gyerekes, mint a "szegény ember legkisebb fia megkapja a fél királyságot" szintű mesék, mellesleg, aki ezeket akarja az rohadtul nem ismeri Jon Snow karakterét, ugyanis Jon rohadtul nem akart király lenni, ő saját erőből akart valaki lenni, nem a vér jogán, ezért is lépett be Night's Watch-ba, ahol nem számít, hogy ki kicsoda és kinek a fia, ott mindenki egyformán nulláról indul, arról nem is beszélve, hogy Jon északiként komolyan veszi az esküket és a törvényeket, plusz nem is ért az uralkodáshoz (akárcsak Dany), szóval ezt az elméletet felejtsük el.
2015. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4. Eddig sem volt klisés és ezután sem lesz. És már bocs, de az, hogy mi a szutyok, privát vélemény.

Aki már olvasta Martin többi írását, regényeit, novelláit, az tudja, hogy egyáltalán nem a kiszámíthatóságra megy és úgy sem az fog történni, amit mindenki nagyon hinni akar. És ezért szép.

Ezt az 1%-ot meg honna szoptad ki? Nem hiszem, hogy volt ilyesmiről felmérés.

Ezt a könyvsorozatot pontosan azért szeretik ilyen sokan, mert nem a tipikus fantasy-szemét klisékre épül, hanem meg mer lépni teljesen új dolgokat is.

2015. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D


Ugyan az a könyv meg a sorozat. Mindig ugyan oda kötnek ki. A sorsok ugyan azok. A rendezők meg már hivatalosan is lenyilatkozták. És ezekről bizonyítékok is vannak már a neten videó formájában, interjúban szal tökm1 mit hadováltok arról, hogy totál eltérnek. Max azért térnek el valaki szerint mert nem képes meglátni az összefüggéseket.

Jon meg 100% hogy feléled a könyvben is.

Eleve orbitális hülyeség összehasonlítani egy 1000 oldalas könyvet, ennyi karakterrel egy 10x50 perces évaddal.Minden semmirekellő karakterre nem lehet színészt castingolni. :D:D

Eddig szerencsére bejöttek a számításaim, és sztem ezek után is befognak. Már az első könyv után is vágtam, hogy ez is klisés lesz, dehát ez a normális. Igazából nem tudom, hogy sajnáljam, vagy irigyeljem azokat akik szerint nem klisés lesz. :D Ami emellett a variáció mellett van, az a hátralévő idő, de az egyre csak fogy és fogy és jön a klisé. :D Hogy pontosan mi persze nem tudom, de most ezen agyaltam épp amit kérdésnek feltettem.

2015. jún. 24. 19:38
 8/11 Sanyji válasza:

Már miért ne lehetne happy end a Trónok harca vége?

Én a kérdezővel értek egyet. Nem is értem, hogy miért nem szeretik egyes emberek Jon Snow-t. Mi rosszat tett? Nagyon jó karakter, csupa jó tulajdonnsága van. Érdekes dolog ez. Sokan inkább szeretnek 1 Stannist vagy mondjuk egy Bolton Ramsay-t, mint Jon-t.

2015. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező :D :D :D :D

Annyira irritáló stílusod van :D, hogy én csak sajnálni tudlak, :D de irigyelni nem, :D. Ha lenne egy sárkányom :D, olyan örömmel löknélek elé :D, mint ahogy Dany tette azzal a szerencsétlen mesterrel :D a dilettáns forgatókönyvnek hála. :D :D :D :D

Lehet klisé lenne :D, mert tudjuk, hogy az irritáló emberek halnak mindig a legdurvábban :D, de hát ezt már tudtuk az elejétől. :D :D


8. Mert unalmas.

2015. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már miért jönne vissza Jon, mikor leszúrták? Melisandre valóban visszament a Falhoz, de még életében nem támasztott fel senkit és nem Jonnal fogja kezdeni.


Miért lenne Jon Targaryen? Ismerem ezeket a találgatásokat, de amíg GRR Martin ki nem mondja, addig szerintem nem kellene ezt ennyire evidensnek venni :S

Aztán meg majd mikor a végén elvarródik minden szál és kiderül, hogy Jonnak semmi köze a Targokhoz, akkor meg majd megy a hőbörgés meg a lázadás. Nem kellene ennyire előre inni a medve bőrére.

Az meg a másik dolog, hogy színész már nem fog játszani többet, sőt SPOILER!!!! a könyvben sem lesz belőle POV karakter, mert ugye azt már nyilvánosságra hozták, hogy kik lesznek a POV-ok és Jon nem szerepelt köztük.

Jonnak szerintem ennyi volt.

2015. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!