Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Orosz és finn filmeket nagyon...

Orosz és finn filmeket nagyon szépeket ismertek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan szép mondanivalósakat vagy szerelmeset kérnék. Mert ezeken a nyelveken szeretnék tanulni. Köszi szépen.
2010. márc. 1. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan gyönyörű orosz film van.A Kővirág. A Boldogság madara. Szállnak a darvak. Rettegett Iván.De hogy lehet ezeket megszerezni?
2010. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Torrentoldalakon talán fent van.
2010. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szállnak a darvak című filmet akartam én is mondani,hisz amikor gyerek voltam minden évben kötelező volt megnézni.

De nézheted a "No megállj csak" mesét is oroszul.

2010. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legszebb film: Kukushka
2010. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves orosz filmek a Sors iróniája első és második része.
2010. márc. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én voltam az előző. Amiket írtam, szép szerelmes filmek, én is tanulgattam oroszul, szerintem csodaszép nyelv :) 21/L
2010. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Remélem megtudom szerezni valamelyiket. Szerintem is szép nyelv, nem értem miért tartják sokan csúnyának. :( Különösen énekben nagyon szeretem hallgatni. :D

A Kukushka meg van, csak a felirat nem jó hozzá. :( Tényleg jut eszembe akik már látták eredeti hanggal, ott is úgy volt, hogy amikor a finn meg a lapp beszél akkor oroszul alámondják? Mert ez engem nagyon zavart.

Most éppen a Ruszlán és Ludmillát 1976-ost töltöm, remélem jó lesz. :D

2010. márc. 2. 01:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kalevala
2010. márc. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Orosz: Sztalker, Solaris. És egyéb Tarkovszkij műremekek.

Ez pedig orosz sorozat: A tavasz 17 pillanata. (Ez 6 db DVD és a TESCO-ban meg Alexandra boltokban láttam darabját 200 - 500 - 900 Ft-ért... én a TESCO-ban vettem 299-ért)

2010. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A Kővirág-ról és A Boldogság madaráról port.hu-un nem találtam semmit. :( Olyat találtam, hogy A Boldogság Kék Madara. Az lenne? A Kővirágról valahol csak annyit olvastam, hogy rajzfilm.

A Darvak szállnak viszont megvan, akit érdekel itt vannak a linkek:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

Nem tudom milyen a minősége én még nem láttam, mert előbb még mást kell letöltenem valakinek, utánna ez

következik. Aki esetleg letölti, írja meg milyen volt! Köszi!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!